Router Bassa problem z przednią żarówką

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Router Bassa problem z przednią żarówką

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kapuchon Kapuchon 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bassa2010
    bassa2010
    Użytkownik

Witam jestem tu nowa i mam wielki problem z przednią żarówką w moim skuterze. Mianowicie, przepaliła się, była to philips h4 12v 60/55w. po odkręceniu klosza lampy spotkało mnie zaskoczenie, bo nie wiem jak mam ją teraz wymienić, (dla ułatwienia chciałam załączyć zdjęcie ale chyba na tym forum nie można…) Tata był dobry w te klocki i znał się na motorach, skuterach i zamocował ją po swojemu i działała dobrze, teraz gdy go zabrakło mam z tym wielki problem. pamiętam że zmiana żarówki BA20D na h4 wynikała z tego, że tamte mój skuter zwyczajnie palił podczas jednej jazdy. Teraz zamówiłam nową lampę na allegro ale nie wiem czy będzie ona z tym przewodem do mocowania żarówki, czy sam „plastik”. Proszę o pomoc, co z tym zrobić? Używam skutera do codziennej jazdy więc teraz czuję się jak bez ręki… 🙁

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

miałaś żarówkę samochodową ?

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Niepotrzebnie kupowałaś nową lampę. Przepalające się żarówki podczas 1 jazdy to zapewne wina regulatora napięcia którego się wymienia. Zapewne Twój Tata wymyślił jakiś domowy sposób na zamontowanie żarówki h4 w miejsce BA20D ale zapewne mocowanie BA20D przerobił lub całkowicie je usunął. Pytanie tylko jeszcze czy to była żarówka H4 czy może halogen z mocowaniem na BA20D ( bardzo podobna )? Najlepiej będzie jeśli pokażesz zdjęcie. Wrzuć je na np. imageshack.us i podaj linka.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie