Router Bassa jazda w 2 osoby

Cześć skuter jest na docieraniu i więc teraz tak wczoraj odwoziłem kolegę z 5km mam na liczniku 560km mogę już wozić kogoś , i czy tu skuterowy nic się nie stanie ? bo wczorajszym odwożeniu , to było 1 pytanie
2 pytanie Na maksa cisnąłem nim 60 na zimnym silniku i teraz tak czy po rozgrzaniu będzie jechał 70 i czy więcej
3 pytanie jeźdze z prędkością 40-45 tak mam teraz jeździć czy szybciej trochę ?

Można wozić 2 osoby (może przynajmniej nie przez pierwsze 100 km) ponieważ wasza waga mogła by np wynieść 130kg to tak jak gruby facet kupił sobie skuter i by go chciał docierać a w serwisie by powiedzieli mu "Proszę pana, pan jest za ciężki" to tak samo jak z jazdą w dwie osoby.

2. 60 - 65 w tym skuterze to normalne. Może dobrze dotarty i wyregulowany perfect wyciąnie te 70km/h.

3. śmiało jeździj 50.. Chociaż jak chcesz zaraz się przesiąść na lepszy skuter to spokojnie jeździj na full w 4T 500 km wystarczy chyba że chcesz perfect go dotrzeć :)

1. Nic się nie stało, co innego jakby cisnął cały czas 60km/h w dwie osoby przez 10km ;D
2. U siebie nie zauważyłem, żeby po rozgrzaniu skuter był szybszy ;/
3. Czasami można trochę przygazować, ale nie tak, żeby cały czas 60km/h. 45-50km/h można jechać jako ze stałą prędkością.

Zagrzany silnik ma mniejsze osiągi niż zimny ale jazda na zimnym silniku też jest niedobra.