Router Bassa Blokady

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Router Bassa Blokady

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kaczyjaw kaczyjaw 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kacpero11
    kacpero11
    Użytkownik

Mam routera basse z 2012 roku gdzie są blokady bo na gazniku nie ma jest tylko śrubka od obrotów gdzie moze byc jeszcze jest to moj 1 skuter i czy jak jest na dotarciu dokladnie mam 405km przejechane to nie ma takiego kopa bo moj kumpel ma tez routera z 2011r i 1800 przebiegu i leci mu jak głupi aa i jeszcze co moze byc powodem ze jak np są dziury to czasami swiatla dzialaja a czasami nie wylaczaja sie i wlaczaja
    http://d.moto.gratka.pl/auto/7474/ogl/1d/17/13292270157420_B.jpg tak wyglada jest troche inny od wczesniejszych modeli pozycyjne ma gdzie indziej i wgl:)

Zdjęcie profilowe padgex
    padgex
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe kaczyjaw
    kaczyjaw
    Użytkownik

Jest śróbka pod dekielkiem musisz ją odkręcić.Ja zamówiłem wczoraj moduł odblokowany to zobaczymy czy to caś da.Powiem ci jak będę go miał.router bassa 2012.Przebieg 600km

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie