Router Bassa 50, traci moc i gaśnie - pomocy!

Witam. Posiadam routera basse 50 wczoraj jechałem normalnie wyciąga 60 km/h a dzis rano jechał i nagle zaczoł sie dusić tak delikatnie i spadała prędkość po czym zgasł. odpaliłem go i jedzie góra 5km/h a na muldach itd gaśnie, albo podczas tej jazdy zgasnie. Był wymieniany pasek napędowy, stożkowy filtr powietrza, linka gazu. przebiegu ma ponad 12000km prosze o pomoc i szybka odp z góry dziękuje...

Powodów może być dużo ale jak masz seryjny cylinder wywal ten "sportowy filtr powietrza" i daj normalny. On nic nie daje poza spalaniem większym. Rozumiem że po prostu rano odpaliłeś i nie chce jechać. Hmmm. Sprawdź gaźnik i układ dolotowy czyli ten nieszczęsny filtr. Może coś się przytkało po prostu. Wiesz powodów mogą być miliony i nikt Ci nie napisze konkretnie. Wiem że ja miałem dwa razy taką sytuację jak Twoja. Za pierwszym razem urwał się głośniczek alarmu i stroną z klejem przylepił się do filtra powietrza i go zatkał prawie całkiem. A za drugim razem kolega mi zalał jakimś paliwem z małej stacji benzynowej i syf z paliwa zabił mi dysze w gaźniku. Jeżeli masz 2T to dla tych silników bardzo ważny jest wydech może kolanko się poluzowało.