romet zk50 (nowy) vs yamaha tzr (używana)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #326684 Reply
    Maciek Kubinkiewicz
    Użytkownik

Witam. Nie mogę się zdecydować nad kupnem motoroweru. Mianowicie, zastanawiam się nad tak jak w temacie nowym rometem zetką albo używaną yamaha tzr tak do 5000zl. Według mnie, jeśli motocykl jest używany, to nigdy nie wiadomo na co się trafi. Dlatego zwracam się o pomoc.

#326686 Reply
    Maciek Kubinkiewicz
    Użytkownik

Dodam, że chce jeździć po mieście

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#326690 Reply
    Wombat
    Moderator

ale co? mamy ci zagwarantować że kupisz używany w świetnym stanie?

#327140 Reply
    Maciek Kubinkiewicz
    Użytkownik

Wombat napisał:

ale co? mamy ci zagwarantować że kupisz używany w świetnym stanie?

Ehhh. Chodzi mi o to żebyście powiedzieli mi jak to jest z kupowaniem używanych motocyklow, oraz czy yamaha jest dużo lepsza od rometa

#327141 Reply
    Wombat
    Moderator

ale to jest dokładnie tak jak napisałeś – teoretycznie dobry japończyk jest lepszy niż dobry chińczyk.
    ale używane sprzety mają swoją historie i to zmienia wszystko. Kupisz dobry to bedzie dobry a kupisz skarbonkę to bedziesz przeklinał ziemie po której jeździ.
    Na to się jeszcze mądry nie urodził. Oglądasz przy zakupie i decydujesz że bierzesz albo nie

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: romet zk50 (nowy) vs yamaha tzr (używana)
Twoje informacje:

Back to top button