Romet RR 50 vs. Zipp Pro 50 vs. Zipp Pro 50 GT

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Carbonated
    Użytkownik
    • 8
    • 35Postów:

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem sedesu Toros El Diablo, szczerze mówiąc mogę mówić że trafiłem na dobry egzemplarz + to że o niego dbam nigdy mnie nie zawiódł oprócz małego mankamentu prędkościomierz i licznik kilometrów padł. Ale to nic jadę nim na drugi przegląd już po 2000 tyś. km. zrobią co do nich należy + wymienią mi świece i zrobią ten prędkościomierz z licznikiem i będzie cacy. Do czego zmierzam otóż powiecie że jestem głupi że dam o chińczyka ? Ale dzięki takim drobiazgom cena przy sprzedaży może urosnąć 🙂 nie mówię tu o jakiś kosmicznych kwotach ale lepiej sprzedać za 600 czy 1300 :).Tak więc w skrócie przedstawię wam mój plan i pytania.

1. Mam zamiar przezimować Torosa i sprzedać go na drugi sezon z wiadomych przyczyn, większe ceny.
    2. Czy to prawda a jeśli tak że ceny się tak kosmicznie różnią między sprzedażą maszyn w kwietniu, maju, czerwcu a wrzesniu, listopadzie, grudniu ?
    3. Powiedzmy w listopadzie / grudniu chce dokonać poważnego zakupu ( na moją kieszeń poważne XD ) i drogą eliminacji wyłoniła się trójka faworytów chciałem po prostu mieć coś co wygląda + biegi , rozkminiałem pierw na kolejnym torosem el clasico lub m50 albo ws50 ale stwierdziłem że warto dołożyć 1,5k i kupić coś porządnego ( na moją kieszeń ) Więc chce poznać wasze zdanie na temat tych trzech maszyn, wasze spostrzeżenia, uwagi, szczegóły… Liczę na was.

Co sądzicie o Romecie RR 50, co o Zipp Pro 50 a co o Zipp Pro 50.

Liczę na sporo postów i dobrą dyskusje. Pozdrawiam Piotr.

Nie wiem czy takie porównania już były, szczerze mam to gdzieś bo każdy odbiera opinie inaczej. Inaczej będę patrzył jak znajdę porównanie w necie kogoś obcego dla kogoś obcego niż kogoś obcego dla mnie.

sylwek62
    Użytkownik
    • 5
    • 142Postów:

Mam RR i jeździłem na Zipku kolegi. Moim zdaniem prowadzi się lepiej RR. Zipp fajnie wygląda z daleka z bliska lepiej nie mówić. PRO próbuje udawać prawdziwego ściga a RR wygląda jak CBR 125 i nie jest aż tak przesadny.

Carbonated
    Użytkownik
    • 8
    • 35Postów:

Hmm ciekawe z tym prowadzeniem może być prawda bo RR jest smuklejszy taki ma cieńsze opony i mniejsze opory toczenia. Czekam na więcej wypowiedzi. 🙂

Carbonated
    Użytkownik
    • 8
    • 35Postów:

Nikt nie ma nic do powiedzenia w temacie ? ;c

kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

zipp ma silnik 50 cc w 4t który jest za mały na taką masę motoroweru, która wynosi chyba 140 kg.

moute
    Użytkownik
    • 1
    • 59Postów:

Ja polecam Rometa RR myślę że nie jest tak przesadzony jak Zipp, ma cieńsze opony czyli minimalnie mniej spali i minimalnie będzie szybciej jechał, no i lżejszy pare kg.

Carbonated
    Użytkownik
    • 8
    • 35Postów:

Waży 115 kg to dużo… 32 kilogramy więcej niż mój obecny skuter ja ważę 70, przynajmniej montują w nim smukłe opony z małymi oporami toczenia… nie wiem nie wiem Romet jest za to lżejszy trochę ale tak goło wygląda na tle zippa który waży 115 a zipp 123 spora różnica jak dla takiego silnika chyba ale dla jednej osoby chyba jest ok

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button