Romet router ws50 opinie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Romet router ws50 opinie

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zabijastybazant zabijastybazant 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zabijastybazant
    zabijastybazant
    Użytkownik

Witam
    Mam zamiar kupić motorower romet router ws50 i interesuje mnie jak się spisują wasze egzemplarze, opłaca się ten motorower kupywać czy nie?

Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

Jak sie normalnie jeździ to posłuży długo. Tak jak wszystko. Mój kolega ma i nie narzeka. Jak za tą cene myślę że to dobry wybór

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Myślę, że jak napiszesz do Madiego to Ci odpowie na wszystkie pytania 🙂

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    zabijastybazant
    Użytkownik

A w jaki sposób do niego napisać?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Duży i wygodny motorower, kupiłem i (póki co) nie żałuję. Więcej napiszę jak trochę pojeżdżę.

Router WS 50 2013
    zabijastybazant
    Użytkownik

O Madi a jak oceniasz budowę tego motoroweru, jest dobrze spasowany nie lata nic, nie odgina się, nie ma wrażenia plastikowej zabawki, która by się zaraz połamała? Chcę sobie taki kupić. Sorry za głupie pytania ale muszę poznać opinię innych.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

No wiesz… Plastiki do najlepszych nie należą, tak samo jak kanapa, opony, manetki, przełączniki, lusterka… Mój był całkiem nieźle złożony, choć trochę poprawek trzeba było zrobić.

Router WS 50 2013
    zabijastybazant
    Użytkownik

Zastanawiam się właśnie czy kupić takiego routera czy może jakiegoś skutera może zippa albo kymco ale już sam nie wiem co by było dla mnie wygodniejsze, widziałem, że Ty miałeś kymco vitality i jak się on sprawdzał, dużo palił?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

pomiędzy Kymco a Routerem skok jakościowy jest ogromny. Kymco zrobiłem ponad 26 tys km bez żadnej awarii. Jak chcesz wiedzieć ile Vitalka paliła to masz linka do mojego motostata, jest tam szczegółowo wszystko rozpisane. —>>> http://www.motostat.pl/vehicle-stats/26861

Router WS 50 2013
    zabijastybazant
    Użytkownik

Dzięki za wszystko Madi.A jeszcze o jednym zapomniałem, jeździłeś vitality we dwie osoby jak tak to jak się sprawował, daję rade?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie