Romet Router WS 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Romet Router WS 50

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marcin0915 marcin0915 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

MrJumbo
    Użytkownik

Zdałem na kartę motorowerową i chciałbym mieć ten motorower ale przeczytałem że pojazd który przekracza 45 km/h jest w prawie uznawany za motocykl (motorower bez blokad) a kolega powiedział mi że ten motorower jest bez blokad więc w świetle prawa mogę nim jeździć.

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Możesz nim normalnie jeździć jako motorowerem. Nie wydaje mi się, żeby nowy prosto ze sklepu nie miał blokad, raczej ma.

o

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

MrJumbo
    Użytkownik

Ale pisałem na youtube do paru gości i powiedzieli mi że kupili go bez blokad.

Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Moze je po prostu zdjeli. Jeśl tak strasznie boisz się policii że nie chcesz nawet odblokowywac jednośladu twoja sprawa. Nie wiem czy opłaci ci się kupywać biegówkę jeśli nie możesz przekroczyć 45. To nikła przyjeność.

Tezia :*

MrJumbo
    Użytkownik

Mi nie chodzi oto że chcę mieć blokady chodzi o to że chciałem powiedzieć ryglosowi że nie ma blokad a zresztą chciałem się spytać czy na kartę mogę jeździć motorowerem bez blokad.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe marcin0915
    marcin0915
    Użytkownik

Jeżeli kupujesz nowy pojazd, to masz wyciąg z homologacji, gdzie producent zapewnia cię, że jest to motorower, także jeżeli sam nie ściągniesz blokad, to zawsze możesz jak by co zaskarżyć producenta ;). A jeżeli na prawdę tak się boisz, to zainwestuj w blokadę obrotów (http://www.racing-planet.pl/xanario_search.php?query=blokada+obrot%C3%B3w&first=0&attrib%5Bcomp%5D%5B0%5D=Blokady+obrot%C3%B3w&sessID=223d654459afc0df3ba2f40d80b271c9), chociaż na prawdę nie widzę w tym sensu. Po prostu nie przekraczaj tych 45 km/h, jeżeli nie masz pewności, że jest „czysto” 😉

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie