romet router ws 50 zalany?

Panowie i Panie mam problem z w/w motorowerem

w sobotę pojechałem na chwilę do kolegi (jakieś 5 kilometrów ode mnie) i zaczęło padać i tak jadę... jadę ...
i zaczęło mi nim trochę szarpać aż zgasł. próbuję go odpalić pół godziny i ok..... jadę 100metrów i gaśnie i czynność się powtarza...
mało tego, na następny dzień w ogóle nie chciał odpalić i w dodatku manetka gazu się zacięła....

w czym tkwi problem? w gaźniku? zalał się? zbiornik mam pełen paliwa......

problem może być w elektryce, gaźniku, mokrym filtrze powietrza, przytkanym napowietrzaniu zbiornika, kraniku, filtrze.. itd. Do tego ta linka - ona ci się zacina w gaźniku czy w rollgazie czy gdzieś w pancerzu? Bo może to jest przyczyna lub kolejny skutek tej samej usterki (gaźnik).

i w gaźniku i rollgazie jednocześnie

Tak, bo są połączone linką gazu - ale zacina się zapewne tylko w jednym z tych miejsc.

przy rollgazie bo w ogóle nie da się nim ruszyć i nie odskakuje na miejsce

no i wyciągniesz wnioski samodzielnie czy szkoda ci energii marnować na proces myślowy?

Jesteś bezlitosny Wombatku;) O 2 w nocy chłopak ma wykrzesać z siebie energię na proces myślowy?! ;)))
Popatrz, popatrz, a nie dalej jak przedwczoraj zanudzałam Was opowieścią o takim samym problemie z linką gazu;)))

Łooo matko! Właśnie się dopatrzyłam, że to Bartosz, przy którym niedawno Ci "rence opadli" Wombatku;)))
Ha, ha, ha - Powodzenia !!!

dlatego strach coś poradzić.
jak napiszesz że ^odkręć śrubokrętem^ to się okaże że nie ma śrubokręta i że szkoda kupować a jak napiszesz że ^przesmaruj....^ to się okaże że się nie opłaca kupować za 3 zł tubki smaru żeby raz coś maznąć.
Ja mam przed oczami wciąż tą kartkę w kratkę której szkoda marnować żeby zobaczyć czy gaźnik ma raczej 12mm czy raczej 17mm.