Romet Retro 7- słabiutkie przyspieszenie.

Cześć.
Co mogę zrobić, żeby skuterek szybciej się zbierał i "wskazówka prędkościomierza nie zamulała".
Skuterek nie ma 300 km przebiegu, ale oglądając filmy na yt widziałem że nawet cięższe od rr7, quantumy lub rxl-e szybciej przyspieszają mając jeszcze mniejszy przebieg(przy serii z blokadami). Na razie nie mam zamiaru ściągać blokad poczekam tak do 1000km. Czy da się coś zrobić?
Dzięki.

bez zmiany czegokolwiek to tylko ściągnąć blokady i podnieść iglice.

a blokady po jakim przebiegu? 800km? 1000km?

A wtedy to już będzie motocykl :-)
Oczywiście świadomy jesteś konsekwencji jazdy motocyklem bez uprawnień?

Wiem, wiem ale mogę zawsze zrobić A1.

Retro co prawda wygrany w konkursie, ale jednak słabiutko przyspiesza jadąc ulicą trzeba dawać praktycznie full-manetę bo inaczej zamula..

Olek, teraz wierzę, że masz skuter na wypasie. :D

Kolego retro jest na 12.
Licznik skalowany jest na 80 km/h.
I chyba wygląd nie ma nic do dynamiki?!

Tylko że to 4T,więc nie spodziewaj się dobrych osiągów.

Jak zawsze 1 rada: 72ccm;)

Chinol_180 napisał:

Olek, teraz wierzę, że masz skuter na wypasie. :D

Hahaha ale się uśmiałem ;D
To, że poprawiłem twoje błędy, to nie znaczy że chwalę się skuterem.
Poza tym o twoim skuterku na forum chyba nic nie wiadomo, a sam twój nick Chinol świadczy o tym, że lepszy od moich pierwszych 2 kółek z silnikem jakoś strasznie nie może być, bo "wszystkie chińczyki to jedna rodzina" ;)

Olek, właśnie, jak jedna rodzina:

http://otomoto.pl/romet-retro-vsp-router-romet-retro-M3655227.html

I taki właśnie ma kapciuszki 3.00 na stalowych felusiach 10 cali, a licznik skalowany jest na 60+.

Jest więc Romet Retro 7 i jest Romet... Router Retro.
Wkleiłeś fotkę do profilu, to uwierzyłem, że masz akurat aluski i kółka 12 cali, czyli jednak na wypasie jest, co nie?

Szerokości dla Ciebie i tuninguj chinola, to fajna przygoda jest. :D

Dziękuję planuję na jesień następną 80cm.
No a przed tym ściągnięcie naklejek ew. jakieś przemalowanie.
Ale z tego względu, że wygrany, a kasa odłożona na sqtr została to chcę go odwalić, żeby posłużył i robił pozytywne wrażenie ;)
LwG