Romet Na Żużel!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #84687 Reply
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik
    • 13
    • 107Postów:

Ostatnio sprzedałem mojego Rometa Kadeta koledze i zaskoczył mnie swoim projektem.Zniżył ramę wydłużył wachacz i wziął się za wycinanie blach na boki i za robienie baku.Jednym słowem zaczął przerabiac go na motocykl do żużlu pewnie wielu z was zauważyło że Kadety mają 50ccm niecałe dlatego planuje zakup 75ccm. I na koniec chciałem zadac pytanko wam co jeszcze jest ważnego w takim żużlowym motorku napiszcie proszę co warto włożyc do niego i co warto tam zmienic.

#84689 Reply
    belebele
    Użytkownik
    • 19
    • 258Postów:

Wydaje mi się, że ten silnik będzie za słaby.
    Jakieś 125 w 2t, albo mocne 80ccm to chyba minimum. Rama chyba też może być słaba :/ Wg mnie lepiej był by bawić się w takie przeróbki na większym moto (jakiejś starej jawie albo coś:D)

#84810 Reply
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik
    • 13
    • 107Postów:

A może jakieś wzmocnienia na ramie? Na zgięcia? Dobry trop?

#84834 Reply
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4
    • 484Postów:

nie tylko zgięcia, wszystkie spawy najlepiej niech wzmocni blaszkami 3 mm – a przy kierownicy to w ogóle – przy jeździe na żużlu niestety okolice kierownicy sa najbardziej narażone na złamania- więc to najważniejsze

#84871 Reply
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik
    • 13
    • 107Postów:

Dzięki za rady bo ja jestem ciemny jeśli chodzi o żużel on już troszkę więcej rozumie w tym temacie ale poradzę mu to co mi poradziliście Dzięki wielkie! 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Romet Na Żużel!
Twoje informacje:

Back to top button