Romet C1 nie wkręca się na wysokie obroty

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Romet C1 nie wkręca się na wysokie obroty

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe stasiup3 stasiup3 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe stasiup3
    stasiup3
    Użytkownik

Witam!
    Mam od dłuższego czasu problem z moim rometem ponieważ przy wysokich obrotach się dusi, czasem z tłumika strzela. Jeżdżę na do połowy zamkniętym ssaniu bo inaczej nie przekraczał bym prędkości 35km/h. Jeśli chodzi o skład mieszanki to śruba jest prawie na max wkręcona( brakuje 0,5 obrotu do maksa). Jak dam mniej lub więcej to jeszcze bardziej się dławi. Jedzie około 50km/h czasem jak lepiej ustawie ssanie lub mieszanke to 55km/h, a powinien co najmniej 65km/h. Zauważyłem też że dławi się jak dam manetkę na max, jak trochę odejmę to jest ok.
    Zawory były regulowane, świeca wymieniana, gaźnik czyszczony.
    Może mieć na to wpływ tani moduł CDI?
    Proszę o pomoc w tej sprawie.

stasiup3
    Użytkownik

A może coś z cewką?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

luka24
    Użytkownik

Możliwe odkręć kufer i gdy będzie ciemno odpal go i patrz czy nie ma przebicia (na cewce, kablu, fajce)

stasiup3
    Użytkownik

Wydaje mi się że cewka się przegrzewa czy coś. Bo jak jest zimny to odpala „na dotyk”, a ja się rozgrzeje to coraz gorzej. I jest coraz gorzej z odpalaniem bo jeszcze kilka dni temu nie było z tym problemu.
    Jutro kupie cewkę razem z przewodem WN i fajką.

stasiup3
    Użytkownik

czyli nikt nie wie? nie chce kupowac na marne

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie