Romet 787 z zatartym tlokiem - z czym to jesc?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #178946 Reply
    Jam
    Użytkownik
    • 5

Siema.
    Znalazlem oferte 7 letniego rometa 787 z przebiegiem 3 tys km przerobionego na 70cm z jak to okreslil sprzedajacy zatartym tlokiem.
    Czy w tym skuterze wystepowaly tylko silniki 2t czy tez 4t?
    Z mechanika jestem raczej obeznany i sie nie boje grzebac wiec sam bym chcial ewentualnie odratowac ten skuter ale szczerze nigdy przy takich sprzetach nie robilem. Co bym musial na pewno wymienic? Rozumiem ze tlok z cylindrem.
    W takich skuterach sa jakies suszczelki pod cylindrem czy jak to wyglada? Cos jeszcze by prawdopodowbnie doszlo? Jakis wal, lozyska, cos?

Dodatkowo pewnie wypadalo by zajzec do sprzegla, paska filtrow itd.
    Jesli ktos jest na bierzaco z czesciami to prosil bym o podanie jakichs sensownych jakosciowo marek czesci do naprawy i przygotowania do sezonu tego skuterka, najlepiej do powrotu do 50cm. Oraz cene na jakie powinienem sie przygotowac.

Ma to byc pierwszy skuter na ktorym mamy ogarnac jazde i moze po sezonie przesiasc sie na 125cm lub zostanie w domu dla dziewczyny.
    Wydaje mi sie ze to jest taki wiekszy skuter i zalezy mi na tym. Jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi bo przymierzalem sie do routera xl50 czy cos takiego (stal w tesco) i okazal sie zamaly ze wzgledu na moj wzrost ponad 190cm. Po prostu po postawieniu nogi na podloge skutera haczylem kolanem o kierownice i musial bym jezdzic z ugietymi do tylu nogami co wyklucza postawienie nog na podlodze przez pasazera i wygodna jazde.

#178950 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Były 2t i 4t.Wystarczy gore wymienić,jak na 7lat coś przebieg mi nie halo,zmieścić się zmieścisz w miarę wygodnie.
    http://shop.mieloch.pl/cylinder-kit-tec-hq-50cc-bez-glowicy,pZ039019.bhtml

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#178956 Reply
    Jam
    Użytkownik
    • 5

Ok cylinder 220 to tragedii nie ma. Zastanawiam sie tylko czy warto sie w to w ogole bawic. Taki sam skuter z tego samego rocznika opisany jako caly sprawny jest 50km dalej za tysiaka wiecej. Teoretycznie opisy jedno a zycie drugie. Moze sie przejade obejzec tego i sie zastanowie.
    A takie rzeczy jak opony i sprzeglo w jakich cenach sa do tego skutera?
    W przebieg nie wierze a ten skuter wiezialem wczesniej za 1300 z jedynym mankamentem ktorym byl pekniety daszek nad licznikiem. Teraz ma zatarty tlok i zlamane listerko chociaz o lusterku nie mam peenosci czy nie bylo tego wczesniej tez. Generalnie chodzi o to ze podejzewam ze przebieg jest krecony bo nikt by nie kupowal skutera zeby robic 500km rocznie a skuter moze byc skatowany i ja naprawie silnik a sie okaze ze wydech jest jeszcze zatkany, linka predkosciomierza urwana i cala elektryka spalona.
    Wiadomo kupno zepsutego uzywanego sprzetu to jak kupno kota w worku ale moze jakies male porady na co na pewno w tym konkretnym wypadku spojzec i ewentualne koszty ktore moga wyskoczyc?
    Skuterek ogarnal bym sobie zima ale jak ma mi wyjsc na czesci 7 stowek a wystarczy dolozyc dwie stowki i kupic w pelni sprawny w ktorym zrobie tylko przeglad to chyba wolal bym w tym czasie porobic cos innego niz grzebac pol zimy przy skuterze 😉

#178957 Reply
    Jam
    Użytkownik
    • 5

a moze ktos zna ten pojazd i kraza o nim legendy jako mina na kolach?
    http://olx.pl/oferta/sprzedam-skuter-romet-787-CID5-ID753rP.html

#178960 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

przy twoich gabarytach bym celował w ,euroboy,eurostar,t-rex,797,gb max coś w tym stylu

#178961 Reply
    Berg
    Uczestnik
    • 45

Jam napisał:

Ten 787 wisi już na OLX chyba od paru miesięcy. Cena zaporowo niska. Skoro tylko zatarty tłok, to czemu sam nie wymieni cyl/tłok za 200zł i nie wystawi całego za 1200zł? Może nie tylko sprawa zatarcia w nim siedzi?

#178962 Reply
    Jam
    Użytkownik
    • 5

Wydawalo mi sie ze ten jest w romiarach wiekszych niz dajmy na to najtanszy router.
    Nie chce tez zbyt duzego bo ma to byc pierwszy takie sprzet wiec chce sie na uczyc jezdzic na czyms w miare latwym w prowadzeniu i lekkim ale ma to tez sluzyc dziewczynie a ona ma 165cm wzrostu wiec musi to byc pojazd uniwersalny.
    Generalnie ma to sluzyc bardziej przejazdzka niz jezdzeniu, ewentualnie ona bedzie uzywac na dojazd do pracy kilka km przez miasto.

#178963 Reply
    Jam
    Użytkownik
    • 5

Berg napisał:

Jam napisał:

Ten 787 wisi już na OLX chyba od paru miesięcy. Cena zaporowo niska. Skoro tylko zatarty tłok, to czemu sam nie wymieni cyl/tłok za 200zł i nie wystawi całego za 1200zł? Może nie tylko sprawa zatarcia w nim siedzi?

wczesniej widzialem go za 1300 i bylo z nim wszystko ok, teraz sie zmienil opis ze zatarty tlok.
    moze sie wlasciciel nie chce z nim bawic? postaram sie sprawdzic na miejscu jak najwiecej z kolega obeznanym bardziej w motocyklach (no wlasnie motocyklach a nie skuterach ale moze cos wypatrzy)
    dla tego wlasnie pisze z pytaniem co moze wiecej wyskoczyc w takim sprzecie i na jakie jeszcze koszty i wymiany moge sie ewentualnie nastawic..?

#178965 Reply
    paci
    Moderator
    • 12
    #178967 Reply
    H2SO4
    Użytkownik
    • 1

Poszukaj jednak czegoś nowego. Mniej bólu głowy i kombinowania z tym zaraz potem, a zaoszczędzony na tym czas i pieniądze można o wiele lepiej spożytkować. Taka moja mała rada w tym temacie. Niech będzie chińskie, ale niech będzie… NOWE. 🙂

A to pierdzikółko z marketu jest wybitnie jednoosobowe. Po prostu siadasz na miejscu dla pasażera i masz już miejsce na swoje kolana i nogi. Wiem, bo podobnego używam na codzień, a bozia wzrostu też mi nie żałowała.
    Większy garnek z dedykowaną głowicą i większą dyszą w gaźniku to nie jest jakaś fanaberia maluczkich. Dzisiaj to jest już konieczność, szczególnie jak celujesz w jakąś… dużą budę.
    Inaczej, pozostaje ci już tylko 2T i pojemnościowe wariacje na jego temat. Wielu jednak na tym temacie poległo. Sromotnie. 🙂

#178970 Reply
    Jam
    Użytkownik
    • 5

Szczerze aprilla koszmarnie brzydka:) Ten romet wizualnie bardzo mi sie podoba. Tak samo jak barton falcon i junak 601.
    Zastanawiam sie teraz na d tym ze wzgledu na cene i teoretycznie nieduza naprawe ktora sam bym mogl wykonac jesli to tylko to.
    Zakup planowalem raczej pod koniec zimy ze wzgledu na inny duzy wydatek teraz ale za 5 stowek moglbym go wziac bo z naprawa wyszla by mi i tak polowa ceny takiego samego z tym ze bez usterki.
    Tylko wlaneie pisze do was z porada czy to tylko zatarty silnik czy mam sie spodziewac czegos wiecej. Wiem ze spodziewac sie mozna wszystkiego i bedzie wiadomo jak rozbiore go 😉
    A jesli chodzi k routera to moze i wystarczylo by sie przesunac ale mi chodzi tez o wspolne przejazdzki we dwojke bez koniecznosci kupowania za chwile drugiego skutera

#178975 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Powiem ci tak ja kupiłem taki w 4t nie odpalał miał być do regulacji,okazało się że;głowica,garnek,gaźnik,przekładnia,łożyska ramy,instalacja itd to wszystko było do d,,,y dałem 350zł wyszedł 800zł sprzedałem za 1200.a tylko 450 dołożyłem bo robiłem sam i wiele części miałem zachomikowane więc jak się zdecydujesz upewnij się co do sprawności nadwozia i instalacji a silnik używkę kupisz za 250zl z rozbitka i tylko z rozbitka bo z całego będzie zatyrany.

#178978 Reply
    Jam
    Użytkownik
    • 5

Czyli nawet jak wiecej rzeczy bedzie zajechanych to tak czy siak warto.
    Widze ze ogarniety jestes w tych sprawach. Podaj mi jeszcze prosze czesci i zamienniki ktorych warto uzyc z takich rzeczy eksloatacyjnych ktore moze bedzie trzeba zrobic w napedzie typu sprzeglo itd 🙂 Jesli mozesz to najlepiej link jak ten do cylindra do tego konkretnego skutera.

Sprzedajacy twierdzi ze skuter po prostu sie zatarl podczas jazdy. Nagle zaczal zwalniac i mysli ze to mzoe byc wina pompki opleju. Teoria dosycprawdopodobna chociaz nie mam gwarancji ze nie stalo sie to jednak podczas jazdy na kole po pol godziny palenia gumy.

Co masz na mysli o sprawnosc nadwozia? Luzy w kierownicy i zawieszeniu, tlumienie amortyzatorow i cos jeszcze? co do elektryki moze byc problem bo niby akumulator padl po miesiacu stania w garazu. To tez ma sens ale rownie dobrze moze byc po prostu na wykonczeniu ( po 7 latach nie bylo by to jakos specjalnie dziwne). Tak co do czesci z allegro to warto tam w ogole zagladac w razie co, ewentualnie wystrzegajac sie najtanszych czy odpuscicc sobie bo raczej sa tam same badziewia i tylko na tym mielochu szukac?

Jutro jade ogladac ten sprzet i zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

#178980 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Części z allegro nie są be tylko dla mądrych ludzi można kupić standardy do chinola delikatnie dotrzeć i też polata 10tyś km a zrobisz to tanim kosztem a co do nadwozia to tak jak napisałeś i czy rama nie była spawana.Podałem ci link do mielocha ale jest mnóstwo dobrych sklepów co do linków nie ma problemu tylko tak na ślepo co trzeba a co by można wymienić to próżna robota jak kupisz i zweryfikujesz co do wymiany to poszukamy:)

#178981 Reply
    Berg
    Uczestnik
    • 45

Jam napisał:

…Co masz na mysli o sprawnosc nadwozia? Luzy w kierownicy…

Jak będą walnięte łożyska w główce ramy, to masz wydatek w granicach ~250 zł od ręki. Samemu raczej tego nie zrobisz porządnie bez śrub ściskających. Sprawdź czy kierownica nie ma luzów albo czy nie zacina się, bo to będzie oznaczać robotę przy główce.

Jutro jade ogladac ten sprzet i zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

Ale nie jedź sam. Weź ze sobą osobę która się na tym zna. Są też ludzie którzy za małą opłatą zrobią Ci na miejscu w miarę dokładny przegląd co to jest warte, i będziesz wiedział czy topić kasę czy nie.

#178982 Reply
    Jam
    Użytkownik
    • 5

Z ta rama to okaze sie pewnie dopiero jak bede mial skuter w domu i pozdejmuje plastiki bo tak to za duzo pewnie nie zobacze.
    Jade z kolega motocyklista. NIe jest jakims specjalista od skuterow ale z wyksztalcenia mechanik no i moze cos tam razem wypatrzymy dodatkoo 🙂

Pompa oleju to jakie koszty? Czesto sie zdazaja ustareki i jak sie ewentualnie ich ustrzec i sprawdzic czy pompka dziala?

#178985 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

zaraz sie psuje,zapycha jak leja bebeluha tania jest,mam syma z 96r i jakoś si nie zepsuła ale ktoś poprzedniemu właścicielowi wmówił ten stereotyp i odłączył.

#178989 Reply
    Berg
    Uczestnik
    • 45

Jam napisał:

…Pompa oleju to jakie koszty?

Zależy z jakim silnikiem jest ten 787. Jak 2-suw to jakieś 50 zł. Jak 4-suw to kilkanaście zł tylko że wymiana bardziej upierdliwa.

#178992 Reply
    Jam
    Użytkownik
    • 5

To jest 2 suw ale 5 dyszek to nie koniec swiata. Smieszne sa te ceny czesci 🙂 a jak sprawdzic czy to dziala? I czy dziala dobrze?

Ogolnie po takim zatarciu jesli gosc mowi ze kopka mozna kopac ale nie odpala (czyli wynika z tego ze sie tlok nie zablokowal na stale) silnik powinien odpalic jak mu sie doleje oleju do paliwa czy raczej kompresja poszla w las i nie ma szans?

Jeszcze pytanie eksploatacyjne. Jaki w takim razie olej lac i w razie rezygnacji z pompki to w jakich proporcjach podczas docierania i w jakich pozniej? Trzeba to jakos dokladnie mieszac w karnistrze czy wystarczy dolac wprost do zbiornika i powinno sie samo rozmieszac?
    Mam jakies wspomnieniez czasow prlu jak ktos wlewal benzyne z olejem do karnistra i trzasl nim jakby ataku padaczki dostal przy dystrybutorze. To byla przesada w wykonaniu tankujacego czy odpowiedni sposob robienia tego? Jesli tak wlasnie trzeba mieszac ten olej to pompka szybko bedzie uruchomiona 😉

Swoja droga ta pompa jest elektryczna czy na jakiej zasadzie to dziala?

#178994 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

pompa jest mechaniczna, napędzana przekładnią spod magneta (w 2T).
    Nowoczesne oleje bardzo dobrze rozpuszczają sie w paliwie wiec w zasadzie możnapo zatankowaniu po prostu dolać do zbiornika i po minucie będzie w zasadzie wymieszany i rozpuszczony w całej objętości.
    Ja dmucham na zimne i tankuje jak wiem że min te 4 litry wleje. Wtedy najpierw wlewam dawkę oliwy dla 4 litrów, dolewam paliwa co doskonale miesza olej z paliwem i uzupełniam olej do tej ilości paliwa co wałem ponad 4 litry.
    Proporcje niestety nie są stałe – dla różnych olejów i /lub różnych cylindrów producenci różnie podają – od 1:25 do 1:50 (przez 1:40 i 1:33).
    Takie miąchanie kanistrem jest dobre jak sie leje mixol do benzyny. Przy lepszych olejach w zasadzie dzieje sie to mieszanie błyskawicznie

#178999 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Mixol też się rozpuszcza w miarę dobrze,za PRLu był lux10 i tak „padaczka” niestety była wymagana:) Różnica jest ogromna w jakości oleju,tj i w używaniu pojazdu w czasach PRL,wtedy jeździło sie mz 250 bez prawka,oc,i przeglądu jak zatrzymali dawałeś 2mln[stare] i gnałeś na przód 😀

#179003 Reply
    rLy
    Użytkownik
    • 3

Mixol jeden z gorszych olejów do 2t, nie polecam. Castrol to dobry olej. Jeżeli Cię na niego nie stać możesz np. kupić od razu 5 L za jednym zamachem np na allegro i zapłacić raz za przesyłkę, powinno wyjść sporo taniej jeśli jedna sztuka będzie w zadowalającej Cię cenie.
    I nie musisz od razu nim rzucać żeby się wymieszał olej z benzyną. Wystarczy jak lekko go bujniesz, czy tam nawet zsuniesz go ze stopki to już się troche wymieszają. Zajmie Ci to 3 sekundy.

#179006 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

tego pana nie słuchaj on ma biegi w aprili sr:D:D:D:D

#179030 Reply
    Jam
    Użytkownik
    • 5

Bylismy ogladac z kolega. Model fajny, duzy, wygodny, elegancki i dobrze wyposazony.

Plusy:
    – Tlok nie zablokowany – krecil na kopa ale nie odpalal
    – Alarm
    – Odpalanie z pilota
    – opony w dobrym stanie
    – kierunkowskazy w lusterkach
    – dodatkowe pierscienie tloka w komplecie (ale czy od tego silnika? 😉 )

Minusy:
    – praktycznie nie bylo elementu prlastikowego bez wady, pozmywane rozpuszczalnikiem naklejki, wszechobecne pekniecia, braki w srubach, rysy na lakierze- widac ze jednak byly jakies szlify
    – brak stopki centralnej- sprzedajacy zaproponowal ze dolaczy od innego skutera ale nie wiadomo czy by pasowala
    – luzem filtr stozkowy w schowku- czyli byly jakies dziwne mody wiec mozna sie obawiac o stan przeniesienia napedu
    – brak schowka miedzy zawiasem kanapy a schowskiem na kask, brak oslonki zbiornika oleju- widac zbiornik, kable itd
    – ulamane lusterko- wisi na tasmie klejacej
    – wydech zmieniony na jakis sportowy ale strasznie brzydki, podrapany od wywrotki i pordzewialy- moze by wystarczylo odmalowac ale ogolnie brzydki sam w sobie – taka strumienica z malutka puszka na koncu

Mozliwe ze do odpalenia skutera nie potrzeba by wielkich nakladow. Mozliwe ze wystarczyli by zmienic same pierscienie albo caly zestaw tlok, cylinder, pierscienie, uszczelki, ta ferelna pompka oleju i zamknelo by sie to w przedziale 200-300zl.
    Jednak do ladnego stanu potrzeba wiele. Albo naprawa plastikow (ale po za peknieciami byly tez odlupania) i malowanie albo wymiana na nowe.
    To juz tylko wizualne aspekty ale na tym nam tez zalezy. Jesli ktos szuka taniego skuterka to sprzedajacy po negocjacjach zszedl mi z ceny nawet do 400zl wiec dokladajac drugie tyle mozna naprawic, ubezpieczyc i miec skuter. Ale brzydki skuter. Moze gdyby dolozyc kolejne 400 to dlao by rade zrobic we wlasnym zakresie plastiki ale to juz sie robi lacznie 1200zl a za tyle mozna kupic taki skuter bez takich wad i takiej ilosci wlasnej roboty zanim w ogole sie wsiadzie na siodlo i ruszy.

#179031 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

Jeżeli byś chciał robić plastiki to ceny części przestają być śmieszne. Osłona czaszy przód około 200 lampa około 200… te pod siedzeniem to nie znam ceny ale kilkaset zł.
    Inna opcja to demontaż,klejenie, szpachlowanie, polerowanie, przygotowanie, lakier… zabawa dla tych co nie mają co w życiu robić z czasem a lakier i szpachla też kosztuje
    Generalnie – szkoda życia na to padło.

#179035 Reply
    Jam
    Użytkownik
    • 5

Wlasnie tak uznalem. Szkoda kupy godzin roboty i kombinowania. Ale dla kogos kto chce miec wygodny tani skuter i nie zeraca uwagi na wyglad to polecam.
    Swoja droga po ogledzinach rometa kolega bedac juz zniesmaczony samymi plastikami zaproponowal mi ogledziny innego skutera.
    Pojechalismy do jego bratowej ktora ma routera traffico 2. Skuterek nowy i malo uzywany. Dziewczyna dostala go i jakos nie jezdzi. 200km przebiegu no i kusze powiedziec ze dzien do nocy. Wszystko elegancko poskladane, zero rys, ladny czerwony kolor. Piekna maszyna. Na zywo prezentuje sie duzo lepiej niz na filmikach ze skuterowo. Troszke mniejszy niz romet 787 ale wiekszy niz skuter z tesco do ktorego sie przymierzalem. Taki mozna powiedziec pomiedzy. Teoretycznie juz by taki styknal ale wiekszy bylby lepszy 🙂 Skuter byl dwa miesiace nie odpalany i za drugim kopem zapalil wiec poszlo bez meczenia. Deska bardziej ubiga, przelacznik kierunkow tez gorszy no i schowki nie wiadomo na co. Chyba na zapalki bo nic innego tam nie wejdzie no i chyba bym sie bal wlozyc telefon do schowka na plastikowy zastrzask. Ale po za tym ze to po prostu tanszy model to zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Po prostu nowy motor. Idealny.
    Przejechalismy sie troszke. Zdziwil mnie zakres manetki gazu. Kreci sie i kreci. Az nie wygodnie. Majac na maxa odkrecony gaz nie ma szans zeby dosiegnac do klamki hamulca ale pewnie mozna to ogarnac. Tak jechalo sie sympatycznie choc to byla moja pierwsza jazda na skuterze.
    Nie rozplywajac sie bardziej moge tylko powiedziec ze moje oczekiwania co do trudnosci czy tez latwosci prowadzenia takiego pojazdu okazaly sie zawyzone i nie ejst to jakis wielki problem. Traffico wazyl pewnie z 80-90kg ale jedzie sie fajnie. 787 bylo wyraznie czuc ze ma sie go wiecej miedzy nogami ale utrzymanie go na swiatlach mysle ze dziewczy ie tez nie powinno sprawic wiekszych trudnosci. Plan jest taki. Czekamy do stycznia-lutego i kozystajac z obnizonych zimowych cen i tego ze doszedl kolejny rok kupujemy chinczyka pokroju tych dzisiejszych ogladanych. Jeden i drugi mi sie podobal wiec nawet ten mniejszy mysle ze by wystarczyl na poczatek. Budzet planuje na 1200-1500zl ale jak sie trafi wiekszy w miare nowy i ladnie zadbany to i pewnie dwa tysie przelkniemy jakos. Tak wiec do zobaczenia na drodze w przyszlym sezonie. Na pewno sie pochwale po zakupie 🙂

#179043 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

za 1300 to ci moje oba sprzedam:D:D:D
    jaja se robie nie sprzedaje nikomu z forum.

#179045 Reply
    Berg
    Uczestnik
    • 45

Jam napisał:
    …- praktycznie nie bylo elementu prlastikowego bez wady, pozmywane rozpuszczalnikiem naklejki, wszechobecne pekniecia, braki w srubach, rysy na lakierze- widac ze jednak byly jakies szlify
    (…)
    – luzem filtr stozkowy w schowku- czyli byly jakies dziwne mody wiec mozna sie obawiac o stan przeniesienia napedu
    (…)
    – ulamane lusterko- wisi na tasmie klejacej
    (etc…)

No i wszystko jasne. Skuter po ciężkich przejściach, a że nikt nie chce złomu kupić to i cena spada. Pewnie żeby nie mus opłat, to oddał by go za darmo – tylko kto weźmie takiego rzęcha? Dobrze że nie zdecydowałeś się, wywalił byś tylko pieniądze i pluł sobie w brodę że dałeś się wrobić.

(…)
    Pojechalismy do jego bratowej ktora ma routera traffico 2. Skuterek nowy i malo uzywany. Dziewczyna dostala go i jakos nie jezdzi. 200km przebiegu no i kusze powiedziec ze dzien do nocy.

Widzisz? Można znaleźć coś ładnego. Tu masz o nim w serwisie —> http://www.skuterowo.com/?s=traffico+2

(…) Czekamy do stycznia-lutego i kozystajac z obnizonych zimowych cen (…)

Hmm…. styczeń i luty – sezon za pasem, więc nie był bym taki pewien co do niskich cen. Do tego komunie przed nami… Ale może coś się trafi? W każdym razie przez te parę miesięcy coś dozbierasz i będzie nówka-nierdzewka.

Co do szukania używanego, warto szukać dłuuugo a na pewno się znajdzie bardzo ładny i zadbany. Mnie udało się znaleźć dużego 'Grande 50 Lux’ z 2010 r (szukałem od stycznia, znalazłem pod koniec sierpnia) w ślicznym stanie, z przebiegiem ~2000 km, bez ani jednej ryski, pęknięcia czy braku choćby jednej śrubki; wygląda jakby zszedł dopiero z taśmy produkcyjnej. Inna sprawa, że okazało się, że jednak był „chory na silnik” i trzeba było przy nim podłubać. Ale chciałem taki wielki skuter. Po wymianie tego co chorowało, jeździ się wspaniale (tylko że sezon się skończył i nie za bardzo jest jak teraz z niego korzystać).

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Romet 787 z zatartym tlokiem - z czym to jesc?
Twoje informacje:

Back to top button