Romet 767 – warto?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Romet 767 – warto?

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe H2SO4 H2SO4 5 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe NocnyPL
    NocnyPL
    Użytkownik

Witam! Jestem ciekaw czy warto wydać pieniądze na ten skuter? Jaka jest wasza opinia? oraz Ile spala na 100 ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Kiedy Wy się wreszcie nauczycie, że żaden Romet nie jest warty swoich pieniędzy?

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe NocnyPL
    NocnyPL
    Użytkownik

maxell napisał:

Kiedy Wy się wreszcie nauczycie, że żaden Romet nie jest warty swoich pieniędzy?

To co byś polecał? Aprilla sr50 ?

Zdjęcie profilowe devlin
    devlin
    Użytkownik

Mogłeś zadać to pytanie w wątku, który gdzieś tam już rozpocząłeś…

Aprilia, Peugeot Speedfight 2/Vivacity/JetForce, Gilera Runner/Stalker, Piaggio NRG, Yamaha Aerox/Neos, ewentualnie Kymco Agility/Super8

Generalnie, jak bierzesz używkę z którejś z powyższych marek, patrz na stan, nie na znaczek.

Mścisław Bystrzanowski
    Użytkownik

maxell napisał:

No sorry, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Sam posiadam Retro 7 125 – śmigam nim od dłuższego czasu i jest ok. Mało pali, spokojnie udaje mi się nim przemieszczać pomiędzy autami stojącymi w korku. Wcześniej jeździło się trochę na Romet Z 125 i też nie narzekałem. Dla kogoś do normalnego przemieszczania się z punktu A do punktu B w zupełności wystarczy.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

nie no każdy musi mieć kymco a najlepiej nowe:)nie każdy ma do wyjebania 6-7 tysi kymco też już nie jest takie hura nauczyli sie walić masówke kosztem jakości 2 lata temu jeszcze było cacy a teraz tną koszty na robociźnie sie nie da bo i tak miska ryżu po krzyżu więc na materiałach.co do rometa za taką sume nie oczekuj jaki ho ho ho bóg wie co jak wyżej z pkt a do pkt cie dowiezie a jak będziesz dbał i często zmieniał olej (chińczyki to lubią) to i pojeździsz osobiście miałem 7774t latał 70kmh był odpowiednio dotarty i nie narzekałem,nie wywalałem sie po pijaku żeby narzekać na plastiki trzymało sie wszystko kupy a co najważniejsze palił jeżdżony na opór 2,5l

Zdjęcie profilowe devlin
    devlin
    Użytkownik

Pewnie, niech kupuje rometa… A zawsze sądziłem, że lepiej (i taniej) uczyć się na czyimś doświadczeniu, żeby samemu nie popełniać podobnych błędów.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mścisław B… napisał:

No sorry, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Sam posiadam Retro 7 125 – śmigam nim od dłuższego czasu i jest ok. Mało pali, spokojnie udaje mi się nim przemieszczać pomiędzy autami stojącymi w korku. Wcześniej jeździło się trochę na Romet Z 125 i też nie narzekałem. Dla kogoś do normalnego przemieszczania się z punktu A do punktu B w zupełności wystarczy.

Oczywiście, że tak, Daewoo też jeździło 🙂
    Chodzi mi o to tylko, że nie są warte swojej ceny – szczególnie nowe egzemplarze.

Zdjęcie profilowe H2SO4
    H2SO4
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe belek24
    belek24
    Użytkownik

Denerwują mnie takie wypowiedzi, że żaden Romet nie jest wart swoich pieniędzy. Na ulicach co 3 lub co 4 jednoślad to Romet. Sam posiadałem w swojej 787 i przez 3 sezony dojeżdżałem nim do szkoły a później do pracy. Sprzedałem go w dobrym stanie. Poza tym masz tutaj kilka testów wideo wykonanych przez ekipę skuterowo http://www.romet.pl/Videotesty_125,125,0.html w dosyć rzetelny sposób podeszli do tematu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie