Romet 747 eco dusi się, nie odpala.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Romet 747 eco dusi się, nie odpala.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe sebek sebek 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zelmen95
    zelmen95
    Użytkownik

Mam problem, jesienią odstawiłem skuter do garażu.
    Po wyciągnięciu spodziewałem się problemów, ale nie aż takich.
    1. Nie działa odpalanie od przycisku, mimo że akumulator naładowałem.
    2. Brak świateł i ogólnego napięcia.
    3. Gdy już odpali od kopki to zalewa się po kilku sekundach i gaśnie (no chyba że wezmę go na większe obroty, lub ruszę szybko – idzie, ale po spuszczeniu obrotów zalewa się i gaśnie)
    Świeca jest ok. Sprawdzałem ustawienia mieszanki śróbką we wszystkich kierunkach, im bardziej odkręcona tym mniej gasł, ale po kilku sekundach i tak to następowało. Miałem już ten problem wcześniej, ale po regulacji znikł i gasł czasem tylko na zimnym.
    Dodam że skuter jest w miarę nowy ma przejechane niecałe 1500km.
    Co zrobić? Moje własne siły już wyczerpałem. Czy pomoże tylko mechanik? Czy to wina elektroniki?

Zdjęcie profilowe sebek
    sebek
    Użytkownik

Sprawdziłbym filtr powietrza, przeczyścił gaźnik. Może to wina ssania, że gaśnie, hm…

Co do świateł i napięcia, sprawdź wszystkie kabelki, może się gdzieś uszkodziło, przerwało, zaśniedziało.

Pozdrawiam.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie