ROMET 727 ELEGANCE PROBLEM

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis ROMET 727 ELEGANCE PROBLEM

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe norbert1710 norbert1710 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bartas1222
    bartas1222
    Użytkownik

Witam, mam problem, wczoraj po tygodniowej przerwie w jeździe moim skuterem romet 727 elegance postanowiłem go odpalić na kopa, kopłem go raz nie odpalił, kopłem drugi raz i kop się zablokował, jest nieruchomy, nie wiem co mam robić żeby to naprawić, odpaliłem go potem na rozrusznik i odpalił 🙂 ale przy jeździe słychać takie jak by tarcie w części gdzie jest przymocowany kop, co robić? pozdrawiam. dodam że kop nie jest już w normalnej pozycji tylko jest podniesiony do góry.

Zdjęcie profilowe Hiszpan36
    Hiszpan36
    Użytkownik

Najlepiej rozkręcić i zerknąć, coś się zerwało albo zeskoczyło 😉

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/47141] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/47141/icon3.png[/IMG][/URL]
    Benzer Yankee

Bezpieczeństwo to podstawa, tak samo moje jak i innych uczestników, dlatego:
    Nie oszczędzam prądu, jeżdże na długich światłach
    Jeżeli Wyrywam jako pierwszy ze świateł upewniam się czy jakiś przygłup nie wleciał na czerwonym.
    Uważam na otwierające się drzwi w korkach a zwłaszcza na taxówkarzy.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe norbert1710
    norbert1710
    Użytkownik

pewnie zbierak kopniaka 🙂 wyskoczyl calkiem i sie zblokowal, albo cos ze sprezyna.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie