romet 727 czy się opłaca go mieć

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? romet 727 czy się opłaca go mieć

Tagi: 

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe SlawOolol00G SlawOolol00G 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Hodanka
    Hodanka
    Użytkownik

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy romet 727 premium 12 4t opłaca się kupić.Czy jest łatwy w eksploatacji i czy jest odpowiedni dla 14 latka i jak go dobrze dotrzeć?

Zdjęcie profilowe MrJakub654
    MrJakub654
    Użytkownik

Kup lepiej Rometa 747 2t, lepszy od 4t pod względem osiągów i eksploatacji, mój kolega ma go od 3 lat i bardzo sobie chwali, polecam :>

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe ruphert
    ruphert
    Użytkownik

Nowego się nie opłaca moim zdaniem – wiem bo kupiłem. Używanego zadbanego jak najbardziej bo mocno traci na wartości. Dla 14 będzie idealny.

Nie kupuj żadnego 2T szczególnie 14 latkowi, bo to ani nie jest ekonomiczne ani ekologiczne, no chyba że chcesz aby 14 latek latał po ulicy na tylnym kole. 4T jest bezpieczny i umożliwia sprawne poruszanie się po ulicy, szczególnie 14 latkowi.

Pozdrawiam

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/52466] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/52466/icon3.png[/IMG][/URL]
    MrJakub654
    Użytkownik

Jeżeli jest w miarę ogarnięty, to myślę, że i 2t nie będzie jakimś wielkim błędem, przepraszam Cię, ale ja mając 12 lat zaczynałem od 2t używanego, całkiem dobra moc, potem chinol 4t niestety, ale jakoś do teraz żyję i jeżdżę ;d

Zdjęcie profilowe ruphert
    ruphert
    Użytkownik

Fajnie że żyjesz, tylko po co truć powietrze i tracić pieniądze na przestarzały silnik 2T? Mnie sam fakt większego kopa nie przekonuje, ale jak sie ma 14 czy 12 lat to pieniążki na paliwo daje tata więc kryteria są zupełnie inne 🙂

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/52466] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/52466/icon3.png[/IMG][/URL]

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Hodanka
    Hodanka
    Użytkownik

Raczej nie chodzi mi o kupienie skutera z jak największym kopem bo dużo pali a poza tym jest przestarzały .Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak jezdzić aby dobrze dotrzeć silnik.Piszcie jak najwięcej bo chcę się dużo dowiedzieć.

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

szybszy wg mnie jest 4T bo ten silnik jest bardzo dobry do tego skutera, mało pali ok 2l/100km i przyspieszenie jest też dobre , 2T ogólnie jest lepszy bo wbrew pozorom akurat w chińskim wykonaniu silnik 4T potrafi być nie przewidywalny , a 2T prosty jak cep, raczej długo wytrzyma a spalanie nie powinno przekraczać 3,5l/100km, a propo docierania to na początku jeździj wolniej żeby się nie przegrzał, ja nie docierałem i nic się nie stało, po przejechaniu 500km można już odblokować.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe wiktor735
    wiktor735
    Użytkownik

hej,
    tak się skłąda ze mam ten model z 2010r. Jest mały, ale i zwinny. Tani w eksploatacji, 4t więc oszczędniejszy, jestem całkiem zadowolony z jego osiągów, chociaż nie potrzebuje jechac 90 km/h żeby odczuwać radośc z jazdy . Polecam tego romecika

MrJakub654
    Użytkownik

ruphert napisał:

Fajnie że żyjesz, tylko po co truć powietrze i tracić pieniądze na przestarzały silnik 2T? Mnie sam fakt większego kopa nie przekonuje, ale jak sie ma 14 czy 12 lat to pieniążki na paliwo daje tata więc kryteria są zupełnie inne 🙂

Owszem zgodzę się z Tobą, pieniążki daje tata, no ale skąd ma wziąć 14 latek kasę na paliwko, skoro nawet, jak dostanie kieszonkowe, to od rodziców, więc wiesz. Zgadzam się co do 4t, nie jest źle, ale jeżeli zależy mu na dynamice, to niech wybierze 2t.

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Tak wiem odkopuje temat, lecz po co mam zakladac nowy jezeli moje pytanie jest podobne?

Mam mozliwosc kupna tego skutera za 800 zl
    link http://tablica.pl/i/oferta/sprzedam-skuter-romet-727-CID5-ID1NvPr.html

jak myslicie targowac sie jeszcze cos czy brac od reki?

.. Bez polskich znak’o’w .
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie