Romet 727 4t problem z iskra

Witam, ostatnio zakupiłem właśnie Rometa, właściciel przed sprzedażą wymienił cylinder , kabel wysokiego napięcia oraz świece na sportowa i jeździł bez zarzutów, po kupnie wymieniłem starter, oraz okazał się problem z korkiem spustu oleju zamiast śruby było zalepione czymś i chciałem odkręcić karter aby usunąć to w jakiś sposób, i problem pojawił się przy próby zdjęcia magenta próbowałem ściągaczem profesjonalnym oraz własnym ściągaczem i żadnym ściągaczem nie chciał zejść, uderzałem młotkiem w ściągacze oraz próbowałem w jakiś sposób zablokować magneto wtykając śrubokręt w dziury w magnecie i nadal nic nie szło, potem po prosiłem mechanika o pomoc i ten stary zalepiony korek został zdjęty, tylko teraz nie ma iskry i zastanawiam się czy iskrownik z magnetem będzie winny czy może coś innego?

Zniszczyłeś stator albo magneto. nie wiem jaki Ty masz ten profesjonalny sciągacz ale ja specjalnym ściągaczem do kół magnesowych za 18 zł zdejmuję każde magneto i to nie ważne jak mocno jest osadzone