Romet 717 nie pali

Mam Rometa 717. W ciągu zimy miałem taki problem. Była ładna pogoda więc postanowiłem się przejechać. Skuter miał problemy z odpaleniem ale po kilku minutach palił bez problemu nawet na mrozie. Po kilku km zaczęło coś trzeszczyć aż wkońcu coś strzeliło i skuter stanął. Okazało się że to pasek. Po kilku dniach wymieniłem pasek i skuterek śmigał. Minęło ok 3 tyg. Próbowałem odpalić skuter ale się nie udało. Sprawdzałem iska i iskra jest, zalewa ją troche jak nie pali czyli paliwo jest. Jak odpalam to chełta chełta coraz wolniej i wkońcu staje i musze od nowa. Sprawdzałem cewke i moduł i wszystko sprawne a skuter dalej nie pali. Ja myśle że to albo wina zaworów albo ciśnienia w cylindrze ALE PROSZE O POMOC!

filtr powietrza do wyczyszczenia, oraz sprawdź kolor świecy.
W ostateczności mogło też coś paść w elektronicznym ssaniu.

kolor ma niebieski a filtra nie sprawdzałem

sprawdziłem filtr i jest w porządku nawet nie było co czyścić

POMOŻCIE!

jak niebieski kolor świecy? Jak zalewa świecę to trzeba wyregulować skład mieszanki, poza tym kolor elektrody powinien być jasno-brązowy (kawa z mlekiem).

jaka mieszanka jak to jest 4t poza tym nie wszystkie świece mają taką samą barwe iskry, iskra jest dobra ja myśle że winny tu jest bendiks

Paliwowo - powietrzna...