Romet 717 4T - fiksuje licznik.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #166434
  Edward4
  Użytkownik
  • Postów: 12

  Cześć!
  Mam problem z licznikiem /elektronik/ zaczął się zawieszać,albo znika z ekranu wszystko,albo sam przeskakuje na mile-i mam problem bo nie wiem ile km przejechałem i nie mogę go zlitrażować.POMOCY!!!

  #166450
  Deep_Nothingness
  Użytkownik
  • Postów: 538

  Marka, model, przebieg. Ciężko cokolwiek doradzić nie wiedząc o jakim pojeździe się mówi.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #166516
  Deep_Nothingness
  Użytkownik
  • Postów: 538

  Widzę, że wczoraj dałem sobie spokój z myśleniem i nie przeczytałem, że w tytule jest wyraźnie napisana marka i model. Mój błąd. Co do samej awarii, to najlepiej byłoby zdemontować licznik. Albo ma luzy na jakiejś kostce lub przerwany kabelek i poprzez zaniki napięcia dostaje jebla, ewentualnie do elektroniki dostała się wilgoć. W przypadku chińczyków zabezpieczenie elektryki jest na naprawdę niskim poziomie. Warto też sprawdzić masę, bo ta potrafi też ładne figle dawać.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button