remontowac?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #71842 Reply
    hmm
    Użytkownik
    • 11

przebiegu ma jakies 7000km
    Od jakichs 300km strasznie slaby jest .pod jakokolwiek gorke ledwoco sie wtacza.z gorki jakos tam sie wlecze ale to jakies 50% wolniej niz 1000km temu.szlak mnie trafia juz i niewiem co z tym zlomem zrobic.

#71846 Reply
    axyt
    Uczestnik
    • 7

sprawdzić pasek i rolki…

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#71871 Reply
    hmm
    Użytkownik
    • 11

pasek wymieniony 3 tys km temu rolki i nowy wariator 2500 km temu

#71880 Reply
    harekop
    Użytkownik
    • 31

Ale ja i tak bym sprawdził pasek.

#71885 Reply
    lisu7
    Użytkownik
    • 55

a jakbyś mógł powiedzieć z jakiej firmy masz wariator,rolki i pasek

#71927 Reply
    hmm
    Użytkownik
    • 11

pasek chinski wariator i rolki tajwanskie.wykrecilem swiece wieczorem i byla czarna okopcona niezaolejona. W miare czysty byl tylko koniec elektrody.wyczyscilem szczotka druciana i troche moze lepiej przyspiesza tak 15%poprawy jest okolo.co do vmax niema poprawy.zdarzylo mi sie dolac do baku mieszanki do dwusuwów tak jak w pilarkach stihla sie stosuje 1czesc oleju 50 benzyny.moze to odtego i moze dysza w gazniku sie zapchala ktoras albo obydwie.

#71930 Reply
    hmm
    Użytkownik
    • 11

wiecie jak jest w tych silnikach z napinaczem lancuszka rozrządu?wiem ze napinacz jest ale jak dziala i czy nalezy go regulowac niewiem.bo jesliby byl za luzno i przeskoczyloby ogniwko lub wiecej na zebatce to moze byc powodem slabych osiagow?luz mam taki:wydech 0,05 minimalnie luzniejsze ; ssacy 0,05 z wyczuwalnym oporem.

#71934 Reply
    Bartolini
    Użytkownik
    • 5

Z Twoich wypowiedzi wnioskuje, że 4t. Nic nie regulujesz, on sam się dociska i zaskakuje na zębatce, chodzi oczywiście o rozrząd. Zajmij się lepiej gaźnikiem i regulacją. W 4t robisz mieszankę, gratuluje.

#71987 Reply
    hmm
    Użytkownik
    • 11

nie robie mieszanki jakbyco.musialem czegos wlac zeby dojechac :). Czyszczenie gaznika to najbardziej upierdliwa czynnosc przy tym skuterze.ostatnio zepsulem srube ktora jest ssanie przykrecone.niewiem jak ja odkrecic.jest na srubokret gwiazdkowy ale calkiem popsulem i nie idzie nic.ciezko sie do niej dostac.do czyszczenia gaznika moge plynu do mycia naczyn uzyc?

#71992 Reply
    lisu7
    Użytkownik
    • 55

raczej nie spróbuj przeczyścić benzyną

#72006 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

hmm napisał:

nie robie mieszanki jakbyco.musialem czegos wlac zeby dojechac :). Czyszczenie gaznika to najbardziej upierdliwa czynnosc przy tym skuterze.ostatnio zepsulem srube ktora jest ssanie przykrecone.niewiem jak ja odkrecic.jest na srubokret gwiazdkowy ale calkiem popsulem i nie idzie nic.ciezko sie do niej dostac.do czyszczenia gaznika moge plynu do mycia naczyn uzyc?

Najlepsze rozwiązanie z czyszczeniem gaźnika, to zawieźć go do warsztatu, który posiada myjkę ultradźwiękową. Będziesz miał pewność, że gaźnik jest ok.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: remontowac?
Twoje informacje:

Back to top button