Raven 250 prawidłowa regulacja

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Raven 250 prawidłowa regulacja

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Urbex OPOD Urbex OPOD 3 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #618827 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Urbex OPOD
  Urbex OPOD
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam, posiadam motocykl zipp raven 250. Chciałbym się zwrócić do Was o pomoc w kwestii regulacji oraz ewentualnym podkręceniu tego motocykla. Ogólnie to miałem problem z nim bo bez ssana dusił się i gasł przy dodawaniu gazu, ale dziś podregulowałem zawory i „wydaje mi się”, że już nie dławi się przy dodawaniu gazu ( sprawdzane na stopce centralnej, bez jazdy). Okazało się, że jeden z zaworów ssących był troszkę za ciasno, czy to mogła być przyczyna dławienia się?
  Druga kwestia to taka, jak mogę podregulować te gaźniki? chciałbym podnieść iglicę aby dostawał więcej paliwka i być może zwiększę tym osiągi. Czy w tym motocyklu są jakieś pozakładane blokady które można samemu odblokować? Jest jeszcze taka kwestia, że jak stoi koło tylne w powietrzu (na centralnej) przy włączaniu biegu i trzymaniu sprzęgła to koło się kręci a chyba nie powinno? Czy to kwestia regulacji sprzęgła? Dodam, że czasem ciężko wrzucić na luz ( nawet jak się świeci lampka od luzu to bieg jest włączony i trzeba bardzo delikatnie smyrać wajchą biegu aby załączyć bieg jałowy.

  Zawory ssące są u mnie ustawione na 0,05 a wydechowe +/- 0,06 czy prawidłowo?. Dużo pytań jak na jeden temat wiem ale chciałbym założyć jeden temat i rozwiązać w jednym wątku wszelkie nurtujące mnie pytania 🙂 Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi od osób które mogą mi pomoc, miłego wieczorku.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
Odpowiedz do: Raven 250 prawidłowa regulacja
Informacje o Tobie: