Pytanie Zipp Toros F16

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #58541
  kubamaster123
  Użytkownik
  • Postów: 41

  Mam pytanie nie długo na licznik nabiję 300km i będe musiał zrobić przegląd. Co robią na takim przeglądzie i ile ten przegląd KOSZTUJĘ? :d

  #58551
  belebele
  Użytkownik
  • Postów: 258

  Wymieniają olej, regulują i teoretycznie sprawdzają. Nie raz czytałem, że po ich regulacjach skuter chodzi gorzej niż przed oddaniem do serwisu więc wiesz 😀
  U mnie w mieście zażyczyli sobie 200zł i podziękowałem 😉

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #58560
  kubamaster123
  Użytkownik
  • Postów: 41

  Aż tak dużo chcą za to!!? OMG

  #58561
  harekop
  Użytkownik
  • Postów: 530

  Ja płacę 110 tylko z tego, że kupiłem motorower u nich w sklepie.

  #58569
  Kapuchon
  Użytkownik
  • Postów: 2 689

  Dlatego jeśli robi się przeglądy gwarancyjne to tylko ten pierwszy bo czasami wychodzą wtedy jakieś usterki które podlegają gwarancji a resztę przeglądów gwarancyjnych się olewa bo zazwyczaj w takich serwisach robią więcej złego niż pożytku w naszych maszynkach.
  Ja na pierwszym przeglądzie miałem wymieniony olej silnikowy, przekładniowy, wyczyszczony filtr powietrza, sprawdzenie wszystkich śrub i ciśnienie w ogumieniu z tym że nie jestem pewny czy coś poza wymianą oleju w silniku robili jak tak ludzi kantują. Co do wymiany oleju w silniku to jestem pewny bo przed wyjazdem do serwisu zaznaczyłem sobie czy aby napewno mi to zrobią a kasowali 100zł.
  Teraz robię sobie przeglądy sam i mam pewność że mam to dobrze zrobione. Dla ludzi którzy się obawiają samemu coś grzebać powstało to forum aby pytali.

  #58593
  Bonzo
  Użytkownik
  • Postów: 135

  Proponuję podzwonić po serwisach i popytać. Osobiście odradzam (jeżeli chodzi o W-wę) ASO na ul. Wysockiego – zaśpiewali 300 zł! Za tyle to ja kupie drugi silnik.
  Ostatecznie przegląd po 300 km zrobiłem na ul. Garażowej 4. Bardzo miły facet. Podczas przeglądu byłem cały czas obecny przy skuterze, nie przeszkadzało to mechanikowi. Co najważniejsze dokładnie widziałem co robi. Zrobił więcej niż potrzeba i skasował tylko (aż 😉 ) 160 zł.

  To był mój pierwszy i ostatni przegląd gwarancyjny. Teraz skuterek ma czas do 2000 km powiedzieć czy mu coś „dolega” czy nie.

  #59391
  misior41
  Użytkownik
  • Postów: 9

  Witam, ja tam wymieniłem oleje sam, kicham na serwis,szkoda kasy,taka gwarancja, jak poczytałem-to praktycznie żadna.
  Otóż wyczytałem gdzieś na forum że do silnika nadaje się Castrol Magnatec 10W40, więc ucieszyłem się,bo taki mam do samochodu.
  Wlałem więc i przejechałem z 30km, w tej chwili już go nie mam-wymieniłem biegiem na oryginalny 4T 10W40 z Zippa.
  A mianowicie przy prędkości ok. 40km/h słychać było jakieś odgłosy z silnika, przypominające stukanie zaworów,lub ,,kołatanie tłoka”
  Co będzie teraz po wymianie nie wiem,mam nadzieje że zaprzestanie stukać,przecież to nowy skuter, mam przejechane dopiero 330 km .Zyczę sobie powodzenia, i przestrzegam wszystkich przed kombinacjami…

  #59582
  vectra1
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Mam problem ze skuterem, jedzie do 30 na godzinę a potem nie chce wejśc na wyższe obroty.Ostatnio był odpinany moduł .

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button