pytanie odnosnie zarejestrowania

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic pytanie odnosnie zarejestrowania

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe korek160
    korek160
    Użytkownik

witam mam takie pytanie odnośnie zarejestrowania skutera jak to zrobic i mam stary dowód i jest wbity bez terminowy przegląd oc nie zapłacone i teraz tak jak jest lepiej teraz oplacic oc i przeglad zrobic czy juz na nowym dowodzie

Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Tera nie ma bezterminowo wszystkie skutery mają przegląd co 2 lata lub co rok jak będziesz rejestrował to będziesz musiał zrobić przegląd co do OC to ci nie powiem czy zaległe przechodzi na ciebie

Zdjęcie profilowe korek160
    korek160
    Użytkownik

oki ale mi chodzi czy lepiej jest zrobic na starym dowodzie czy na nowym bo slyszalem ze na nowym to 100zl za przeglad bo jako pierwsze

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe zdziarbar
    zdziarbar
    Użytkownik

musisz opłacic oc i zrobic przeglad bo innaczej nie przerejestrujesz i to tyle na temat

Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Koszt przeglądu wynosi 51 zł i robisz go co dwa lata. Nie ma znaczenia czy wcześniej miałeś bezterminowy czy terminowy.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie