Pytanie do Wombata i posiadaczy Streetrace 70

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #179967 Reply
    kargulec12
    Użytkownik

Czy do szitrejsa wystarczy gaźnik mikuni 16mm z większą dyszą ok. 90 i stożkiem ?

#179970 Reply
    Wombat
    Moderator

wystarczy jak dobry ale czy aż dysza 90 bedzie potrzebna to nie wiem.
    Teoretycznie stage wcale nie wymaga wymiany gaźnika do cylindrów streetrace tylko wymiane dyszy – ale zapewne zakładają że wszystkie skutery sąmarkowe i mają dość duże gaźniki w serii a nie te 12mm dziurki jak chinole.
    U mnie jeździ na seryjnej w gaźniku dyszy 75 (ale większy gaźnik bo 19mm gaźnik dellorto) – na większej się zalewa a na mniejszej jakoś przekonany nie jestem że jest dobrze – i na airboxie a nie stożku. Stożek ryczy i mnie wku..nerwuje.
    A poza tym ja mam 50. Przecież 70 nie wolno.
    Bardzo robi mu wydech – to na pewno.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Pytanie do Wombata i posiadaczy Streetrace 70
Twoje informacje:

Back to top button