Przyczepka pod skuter?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny

Ostatnio widziałem fajny gadżet dla miłośnika turystyki skuterowej, mianowicie stylową przyczepkę 🙂 http://www.kfk-hamster.pl/przyczepki.html
    Co sądzicie o takim wynalazku?

guliwer55
    Użytkownik

Super sprawa ale cena na pewno wysoka

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Nieaktywny

Około 1600 zł za złożony egzemplarz, wersja do własnoręcznego montażu 1200 zł. Cena dość duża, ale jak ktoś jeździ na dłuższe wyprawy to warto się nad tym zastanowić.

madi
    Uczestnik

Na dłuższe wyprawy wystarczą dobre sakwy, pojemny kufer i duży plecak. Taka przyczepka w górach spowodowałaby to, że skuter nie byłby w stanie podjechać pod wyższe wzniesinia. Do turystyki wystarczą: dobre, pojemne sakwy, duży kufer i rolka lub worek na namiot, śpiwor i karimatę.
    Pozdraw.

jajo422
    Użytkownik

Jest o niej artykuł w „Swiat Motocykli”

Nick3y
    Użytkownik

Hehe, z kolegą można taką z taczki zrobić xD Okryć plandeką i gitara 😀 Ale przyczepka na >50cc. to przesada, nie dość że to samo nie ma mocy to jeszcze przyczepka, no chyba że ktoś dużo podróżuje.

Maciejaa
    Użytkownik

albo jak ktos ma w planach złom wywozic:P

Anonim
    Nieaktywny

haha Panowie bez przesady.. jak to wygląda z tą przyczepką? haha bez urazy na drogach was wyśmieją. Ja sobie kupiłem ten kufer http://allegro.pl/item2845243144.html i właśnie czekam na niego, i myślę że tyle wystarczy. Wielki pakowny kufer 48L, i do tego miejsce pod siedzeniem, ale nie przesadzajcie już z tą walizką na kółkach przyczepioną do skutera 😀

Anonim
    Nieaktywny

To tylko taka ciekawostka, a Wy się spinacie. Akurat podpięte do vespy wygląda moim zdaniem fajnie. Izdebski to samo można powiedzieć o skuterach z marketu, że Cie wyśmieją ludzie na mieście, w związku z tym nie jeździłbyś bo inni coś mówią?

Anonim
    Nieaktywny

lucek71, a tak szczerze? Widziałeś kiedyś kogoś na skuterze z taką przyczepką? Ja widziałem inne skutery z marketu.. ba.. co drugi skuter co widzę to jak nie toros to router bassa 😀

Anonim
    Nieaktywny

a, i tak wyczytałem, że pojemność 45 litrów. To już ten mój kufer co kupiłem ma 48 🙂

Anonim
    Nieaktywny

Widziałem dziewczynę na Vespie ale 125, bo jechała spokojnie około 80 km/h. Miała jakąś przyczepkę, ale chyba firmową pod kolor skutera. Nie widziałem za to vespy z kufrem :-). Co do markeciaków to jest idealne rozwiązanie dla młodzieży, rodzice niewiele stracą jak się młodemu znudzi. Ale czy ja bym na taki wsiadł? Zdecydowanie nie :-), z reszta takiej przyczepki bym nie doczepił do swojego Like’a, bo źle by wyglądała. Poza tym Twój mały skuter z takim dużym kufrem też dobrze nie będzie się prezentował.

Semir
    Użytkownik

Też ten kuferek zamówiłem do mojego speedfighta 2 🙂

Anonim
    Nieaktywny

lucek71 napisał:

Widziałem dziewczynę na Vespie ale 125, bo jechała spokojnie około 80 km/h. Miała jakąś przyczepkę, ale chyba firmową pod kolor skutera. Nie widziałem za to vespy z kufrem :-). Co do markeciaków to jest idealne rozwiązanie dla młodzieży, rodzice niewiele stracą jak się młodemu znudzi. Ale czy ja bym na taki wsiadł? Zdecydowanie nie :-), z reszta takiej przyczepki bym nie doczepił do swojego Like’a, bo źle by wyglądała. Poza tym Twój mały skuter z takim dużym kufrem też dobrze nie będzie się prezentował.

Zobaczymy 😉 Jak założę to porobię zdjęcia. Myślę, że źle nie będzie, gdyż jest nawet pod kolor 😀 a kufer jest mniejszej szerokości niż skuter, więc nie będę się martwił o zaczepienie nim w korkach 😉

Anonim
    Nieaktywny

W sumie nie jest taki wielki, ale takiego no name lepiej nieprzeciążaj, bo będziesz bagaże z jezdni zbierał, przy większej dziurze.

barteklodz
    Użytkownik

niegłupia sprawa z tą przyczepką
    napewno to jest pod skutery pow 125cc, na 49cc jazda będzie katorgą po załadowaniu

narazie używam sakw po drzecie
    o dziwo pasują i się dobrze trzymają

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button