Przerywanie gaszenie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Przerywanie gaszenie

Tagi: 

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 1 miesięcy, 1 tygodni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Glaniu
    Glaniu
    Użytkownik

Witam
    Nie moge dojsc do ładu z moja ET4 125. Juz 4 serwis nie potrafi wyregulować gaźnika i sie zastanawiam czy mam kupic jakis czy moze to nie kwestia gaznika

Teraz mam tak , ze jak jade z pelna predkoscia dłuzsza chwile to kiedy stane i rusze ponownie skuter zaczyna mocno przerywac . Czy to moze byc kwestia gaznika ?

Pozdrawiam
    Paweł

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a wymieniali gaźnik na inny? a pozostałe rzeczy – regulacja zaworów, pomiar kompresji , filtry?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Ewidentnie problem z układem zasilania,gazior jak już zaciągnie to idzie puści i brak paliwa do startu to przerywa,sprzawdzał bym po kolei od baku,filtr paliwa w baku,kranik wel pompa,filtr paliwa bańka i dopiero gaźnik.

Zdjęcie profilowe Glaniu
    Glaniu
    Użytkownik

Dzięki za sugestie. Filtr, świeca i kranik podobno też, się nie wygląda mi na nowy 😉. Zawory nie były ruszane i czarny czas mam ten objaw https://www.youtube.com/watch?v=1aTk32JvygY&feature=youtu.be

Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Ssanie by go zalewało,za szybko się otwiera za małej ma pięcioma nie idzie? Hmm

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie