Przerywane obroty.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Przerywane obroty.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe 92krystian 92krystian 8 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #60938 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe 92krystian
    92krystian
    Użytkownik

Mam zippa asteca 50cm i problem jest taki: jak jadę to podczas wkręcania się na wyższe obroty słychać stuknięcia z wydechu (coś podobnego do odcinki). To samo jest na nóżkach tylko trochę później je słychać. Dodam jeszcze że nie wkręca się na zbyt wysokie obroty. Macie jakieś pomysły co to może być? Na pewno nie jest to wina gaźnika bo właśnie wymieniłem na inny i jest to samo.

#60939 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

CDI może masz zablokowany.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #60942 Odpowiedź
    92krystian
    Użytkownik

Ale to nie powinno chyba strzelać tak głośno… dobra ide to sprawdzić.

#60943 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A jaki masz v-max i jeśli masz obrotomierz to jakie max obroty ?

#60944 Odpowiedź
    92krystian
    Użytkownik

Już wiem o co chodzi, aż siara się przyznać ale rozwalone musi być kolanko;P Moduł na pewno jest zablokowany. W czasie jazdy częściej stukało bo się tłumik ruszał.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Przerywane obroty.
Informacje o Tobie: