Przerywane obroty.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Przerywane obroty.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe 92krystian 92krystian 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe 92krystian
    92krystian
    Użytkownik

Mam zippa asteca 50cm i problem jest taki: jak jadę to podczas wkręcania się na wyższe obroty słychać stuknięcia z wydechu (coś podobnego do odcinki). To samo jest na nóżkach tylko trochę później je słychać. Dodam jeszcze że nie wkręca się na zbyt wysokie obroty. Macie jakieś pomysły co to może być? Na pewno nie jest to wina gaźnika bo właśnie wymieniłem na inny i jest to samo.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

CDI może masz zablokowany.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    92krystian
    Użytkownik

Ale to nie powinno chyba strzelać tak głośno… dobra ide to sprawdzić.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A jaki masz v-max i jeśli masz obrotomierz to jakie max obroty ?

92krystian
    Użytkownik

Już wiem o co chodzi, aż siara się przyznać ale rozwalone musi być kolanko;P Moduł na pewno jest zablokowany. W czasie jazdy częściej stukało bo się tłumik ruszał.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie