Przeróbka świateł quantum classic

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #180788 Reply
    marek789
    Użytkownik
    • 43

Witam mam pytanie z racji że mam podwójną lampę z przodu to czy mogę zrobić sobie ze światłami tak że np. jedna lampa będzie świecić tylko do świateł mijania a druga lampa do świateł drogowych ? Jak mogę poprawić kierunkowskazy z tyłu aby mocniej świeciły ?

#180792 Reply
    speak
    Użytkownik
    • 12

Można, nie rozumiem jednak celu takiego zabiegu, chyba że zamierzasz majstrować ze zmianą typu żarówek, światło w tym kloszu i tak jest za słabe żeby na jednym dobrze oświetlić jezdnie.

Odnośnie kierunkowskazów, przecież przynajmniej dla mnie one są wystarczająco mocne, chyba że masz coś nie tak z elektryką, a odpowiedzią na Twoje pytanie jest wymiana żarówki na tą o większej mocy. Tylko coś za coś, trzeba pamiętać że ładowanie akumulatora może nie wystarczyć.

Edit.
    Choć fakt teraz mam przerywacz kierunkowskazów z SAXO aby tykały jak w samochodzie przy włączonym kierunku. Może w tym jest różnica.

#180795 Reply
    marek789
    Użytkownik
    • 43

To nie pomoże jak dam w jednej lampie inny rodzaj żarówki niż H4 na krótkie i w drugiej na długie ?

#182451 Reply
    zumico2777
    Użytkownik
    • 15

Kup sobie mocniejsze żarówki i nie kombinój. Jak chcesz naprawde mocne żarówki to kup xenonową masz tu link http://allegro.pl/zarowka-hik-xenon-5000k-ba20d-revo-i5090313551.html a co do migaczy to może wymień żarówki na zimne ledowe i zmień przerywacz na najlepiej samochodowy.To powinno pomóc 🙂

#182452 Reply
    zumico2777
    Użytkownik
    • 15

Tylko na tej ksenonowej cię policja dorwię to możesz zabulić ale jak chcesz to możesz taką założyć tak zaraz cię nie dorwią jak za bardzo nie będzie świeciła po oczach

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Przeróbka świateł quantum classic
Twoje informacje:

Back to top button