Przerejestrowanie skutera na niepełnoletniego

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    freeride
    Użytkownik

Witam,
    Mam pytanie otóż chciałbym przerejestrować skuter tylko tu mam pytanie czy mogę na siebie ? Jestem osobą niepełnoletnią bo mam 17 lat oczywiście przegląd i oc są ważne,skuter 50cm3.Czy będe mógł go przerejestrować na siebie czy będzie trzeba na rodzica lub jako współwłaściciel ?

Anonim
    Nieaktywny

Hmmm… Podpis jakby znany… Farmer? Raczej nie. Z czego to jest cytat?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wombat
    Moderator

Z forum skutery.net. Farmer, administrator tamoj. Mieloch.. i inne takie. Ale zawsze pod swoim nikckiem. Tutaj tak nijak.

Anonim
    Nieaktywny

To wiem, pytam z czego to pochodzi oryginalnie, chyba że Freeride cytujesz Farmera? Po prostu ze zwykłej ciekawości 🙂

freeride
    Użytkownik

Szmerałem sobie w necie i mi się spodobało wiec kopiuj,wklej ale skąd to nie pamiętam 😉

Anonim
    Nieaktywny

Luz. Byłem tylko ciekawy. Cytat fajny, też mi się podoba 😉

paci
    Moderator

Tylko jako współwłaściciel,rodzic + ty.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button