przepalanie oleju

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #674641 Reply
    Ivan Migaszewski
    Uczestnik

mam problem który jest dla mnie nie do rozwiązania otóż mam silnik 110ccm3 139fmb problem jest w tym ze przepala olej i dymi na biało mocno wiec postanowiłem wymienić uszczelki wszystkie, otóż nie pomogło to wiec zabierałem się za pierścienie na tłoku ale to tez nie to. Później wróciły mi chęci do naprawy poszukałem w internecie ze tez mogą być winne uszczelniacze zaworów wiec postanowień je wymienić ale to tez nic nie pomogło teraz już nie wiem co może być winne jedyne co jeszcze może mnie zastanawiać to brak tulejki z oringiem olejowym której nie mam założonej, chodzi mi o ta co jest na cylindrze w lewym dolnym rogu nie wiem co już może mu dolegać prosiłbym o pomoc w tym przypadku

#674642 Reply
    Wombat
    Moderator

tutaj nie ma cudów – leci albo od zaworów albo przez pierścienie.
    Może być winna twoja robota lub twoja znajomość tematu. Może wymiany wymaga też cylinder a nie tylko pierścienie. Może wymiar jest nie ten, może wymiary uszczelniaczy. A może cała ta robota jest jak ten oring olejowy którego brakuje…

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#674643 Reply
    Ivan Migaszewski
    Uczestnik

no spróbuje jeszcze to rozkręcić i włożyć ta tulejkę z kołnierzem, a co do cylindra i tłoku to raczej nie mam obaw bo już przy jednej wymianie całego zestawu to mi od złego tłoka dołączonego w zestawie to mi dziury po bokach porobiło teraz mam oddzielnie dokupiony tłok i cylinder

#674644 Reply
    Wombat
    Moderator

pytanie czy z jednego zakresu wymiarowego i do jakiego wymiaru masz pierścienie.
    kompresje masz jaką?

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: przepalanie oleju
Twoje informacje:

Back to top button