Przełożenie 72ccm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Przełożenie 72ccm

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe KaTaMaRaNiOk KaTaMaRaNiOk 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe DAXX
    DAXX
    Użytkownik

Witam zmieniłem pojemność mojego zippa nekena 2 na 72ccm przełożenia mam orginalne z 50ccm nic nie zmieniałem 12 52 nwm jakie przełożenia zastosować w nim na tych przełożeniach czuć ogromną moc ale ma spore obroty nie wiem jakie przełożenie dobrać aby zmniejszyć lekko obroty i zwiększyć prędkość obecnie docieram tak że prędkości maksymalnej nie sprawdzę zastanawiam się nad takimi przełożeniami 13 52 – 13 47 proszę o podpowiedź widziałem niektórzy zakładają do tej pojemności 15 42 ale na pewno zmniejszy to jego moc i przyśpieszenie na oryginalnych przełożeniach na 50ccm prędkość gps była to 70km/h jadąc 10.5 tyś obrotów

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 1 miesięcy temu przezZdjęcie profilowe DAXX DAXX.
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 1 miesięcy temu przezZdjęcie profilowe DAXX DAXX.
    Zdjęcie profilowe KaTaMaRaNiOk
    KaTaMaRaNiOk
    Użytkownik

13/52 ma standardowo zetka 50 i biegi są za krótkie.Te chinskie motorowerki to w wiekszosci to samo z rożnica w poziomowaniu cylindra(pionowy czy poziomy).Daj zębatki 15/52 (ale to troszke za malo jak na ta pojemnosc) więc najlpiej jak dasz 14/38 i powinno byc dobrze

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie