Przegląd w serwisie

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    sebek1680
    Użytkownik

Witam. Dzisiaj dzwoniłem do serwisu, aby umówić się na przegląd po 300km. I dowiedziałem się, że koszt tego przeglądu wynosi około 100zł. Czy to normalna cena czy poprostu chcą zedrzeć ze mnie kase? Dla mnie to troche kosmiczna cena jak na wymiane oleju. Skuter oczywiście jest na gwarancji kupiony tam gdzie jest ten serwis.

Pietro
    Użytkownik

Cena normalna, inni płacą nawet więcej 😉

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

damgad
    Użytkownik

U mnie w serwisie koszt przeglądu to

50 ccm 2T – 120
    50 ccm 4T – 140
    >50 ccm – 200-250

Ale sprawdzają wszystko a nie tylko zmieniają olej. Ja jako stały klient mam niższe stawki za przegląd ale to wszystko też zależy od tego co przy okazji robią przy sprzęcie.

uzytkownikztorunia
    Użytkownik

100 zł? W Toruniu 300 zł.
    Ja żadnego przeglądu nie robiłem – sam wymieniłem oleje.

Takich przeglądów musisz wykonać 5 (chyba, że szybciej minie 12 miesięcy lub 6000 km).

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button