Przegląd - co i jak?

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #135463 Odpowiedz
      PFKforever
      Członek

Zbliża się przegląd , więc chciałem się Was spytać , jak to wygląda , tzn…

– Czy lepiej robić samemu – z tym , że ja nie za bardzo się znam , ale za to , ten serwis , który robi mi przeglądy , jest dość chwalony

– Czy mówić o tym , że po kilku minutach jazdy , skuter zaczyna się dusić , traci moc i w końcu gaśnie? Np. na skrzyżowaniu? Kolega mówił , że to normalne i , że na dotarciu się po prostu bardziej przegrzewa i trzeba robić dłuższe przerwy (mi się dzieję tak przy 10-20 minutach jazdy)

– Czy zdejmą mi blokady , wiem , że to zależy od serwisu , ale czy w ogóle jest taka szansa i jeśli tak , to czy stracę gwarancję?

– Przegląd robią na miejscu , tak? Tego samego dnia skuter jest gotowy? I czy będzie to robione przy mnie , czy nie?

– Olej będę mógł wybrać , czy oni nalewają zawsze taki jaki chcą?

ZIPP SUPERRAY 2012

• #135465 Odpowiedz
      degename
      Participant

Na wszystkie Twoje pytania można odpowiedzieć w zależności od serwisu.

Jednak jeśli skuter dusi się i gaśnie to lepiej o tym powiedzieć żeby sprawdzili czemu tak się dzieje, nawet na dotarciu skuter nie powinien mieć problemów z jazdą, gaśnięcie po zatrzymaniu może się zdarzać.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

• #135466 Odpowiedz
      pawcio998
      Członek

Moim zdaniem:
      -bez przeglądów w serwisie stracisz gwarancję, więc chyba warto;
      -problemy z jazdą powoduje raczej gaźnik, więc powinni wyregulować;
      -mnie chyba przez przypadek zdjęli blokadę z gaźnika i normalnie mam gwarancję;
      -tak, na miejscu i w ten sam dzień, ale raczej nie możesz wejść i oglądać jak go robią;
      -olej leją jaki chcą, ja nie narzekam.

• #135468 Odpowiedz
      PFKforever
      Członek

Dzięki , temat do zamknięcia 🙂

ZIPP SUPERRAY 2012

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Przegląd - co i jak?
Twoje dane:

Back to top button