Problem ze świecą, Rieju RR AM6

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Problem ze świecą, Rieju RR AM6

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kacper Kacper 1 lat, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kacper
    Kacper
    Użytkownik

Witam. Od paru dni mam problem ze świecą w moim Rieju RR z 2002r. Mianowicie świece padają czasami po 10km, a czasami po 1km. Zmienię świecę na inną pojeździ parę km i dalej to samo, mogę włożyć nawet tą samą świecę co prędzej mi padła i pojeździ chwilę. Wkładałem nową nic to nie zmienia, bywa i tak, że trzeba jechać na niskich obrotach żeby motor jechał, bo na wysokich odrazu świeca do zmiany. Dodam jeszcze że cieknie mi z chłodnicy, ale nwm czy może mieć to związek z tym, zawsze się staram żeby woda była. Cylinder malina.

Kacperr
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

„Padają” tzn. jak to stwierdzasz? Rozlatują się? Bo że przestają palić, czyli brak iskry, to nie one muszą być powodem kłopotów.
    Skoro ta która kiedyś „padła” teraz zapala, to znaczy że świece są ok.

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Kacper
    Kacper
    Użytkownik

Racja źle to z formułowałem, pisząc pada mam na myśli że nie odpali na kopkę ani na pych. Fajka też nie pokazuje czasami iskry, ale motor odpali na pych wtedy i jedzie chwile tak jak pisałem. Próbowałem na oryginalnej świecy i tak samo chodzi jak na chińskiej.

Kacperr
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie