Problem ze świecą, Rieju RR AM6

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #639432
  Kacper
  Uczestnik
  • Postów: 4

  Witam. Od paru dni mam problem ze świecą w moim Rieju RR z 2002r. Mianowicie świece padają czasami po 10km, a czasami po 1km. Zmienię świecę na inną pojeździ parę km i dalej to samo, mogę włożyć nawet tą samą świecę co prędzej mi padła i pojeździ chwilę. Wkładałem nową nic to nie zmienia, bywa i tak, że trzeba jechać na niskich obrotach żeby motor jechał, bo na wysokich odrazu świeca do zmiany. Dodam jeszcze że cieknie mi z chłodnicy, ale nwm czy może mieć to związek z tym, zawsze się staram żeby woda była. Cylinder malina.

  #639439
  Berg
  Uczestnik
  • Postów: 817

  „Padają” tzn. jak to stwierdzasz? Rozlatują się? Bo że przestają palić, czyli brak iskry, to nie one muszą być powodem kłopotów.
  Skoro ta która kiedyś „padła” teraz zapala, to znaczy że świece są ok.

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #639444
  Kacper
  Uczestnik
  • Postów: 4

  Racja źle to z formułowałem, pisząc pada mam na myśli że nie odpali na kopkę ani na pych. Fajka też nie pokazuje czasami iskry, ale motor odpali na pych wtedy i jedzie chwile tak jak pisałem. Próbowałem na oryginalnej świecy i tak samo chodzi jak na chińskiej.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button