Problem ze starterem elektrycznym - co zrobić?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #147871 Reply
    Soliniak17
    Użytkownik

Witam posiadam Kymco Agility 50 4t mam pewien problem od 2 tygodni nie działa mi starter elektryczny. Przed dwoma tygodniami raz łapał raz nie. Zawsze jak nie łapał było słychać jak by się kręcił ale czegoś mu brakowało nie wiem może jak by na ząbki nie wchodził bendyks. Proszę o Pomoc. Z góry dzięki:D

#147873 Reply
    Caldir
    Użytkownik

standardowo w takim wypadku kedy bendiks sie kręci ale nie załapuje to aku zdycha ładować (najszybciej najprawdopodobniej to)
    jak będziesz ładował to spr czy bendiks ładnie chodzi i czy zęby są ok
    i możesz spr czy rozrusznik ładnie cicho się obraca przeczyść wszystko nasmaruj będzie chodzić a i klemy przeszlifuj

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#147883 Reply
    FormaN
    Użytkownik

Wyjaśnij co to znaczy, że rozrusznik nie kręci.
    Wogule nie kręci czy też rozrusznik kręci ale nie przenosi napędu na silnik?

#147996 Reply
    Soliniak17
    Użytkownik

Nie chodzi mi o to ze wogule się nie kręci naciskam przycisk startera i nic finito. Co może być nie tak ?

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Problem ze starterem elektrycznym - co zrobić?
Twoje informacje:

Back to top button