Problem ze Skuterem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Problem ze Skuterem

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe VAJPER07 VAJPER07 7 lata temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe VAJPER07
    VAJPER07
    Użytkownik

Panowie co może byc przyczyną skuter z kopki odpala a z rozrusznika nie chcę odpalać.Jak możecie to pomurzcie

Zdjęcie profilowe Maniek_smolarek
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

Pewnie masz więcej siły w nodze niż rozrusznik 😛
    a poważniej… słaby akumulator? może masz gdzieś przebicie przy odpalaniu z rozrusznika… Może już Ci się zużył rozrusznik i nie kręci tak szybko jak powinien.
    Wszystko jest możliwe… Skuter ma moc kręcić rozrusznikiem? Kręci szybko wałem i nie odpala?

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
    Kymco NewDink 200i
    VAJPER07
    Użytkownik

aku jest naładowany a rozrusznik kręci

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

VAJPER07 napisał:

aku jest naładowany a rozrusznik kręci

Ja tak miałem, że przy odpalaniu z rozrusznika trzeba było lekko gaz odkręcić, bo inaczej nie chciał wystartować. Za to z kopniaka palił zawsze i bez tego…

Maniek_smolarek
    Użytkownik

klekocix napisał:
    Ja tak miałem, że przy odpalaniu z rozrusznika trzeba było lekko gaz odkręcić, bo inaczej nie chciał wystartować. Za to z kopniaka palił zawsze i bez tego…

Ja miałem na odwrót. Lepiej ze startera niż kopniaka.
    Przestał Ci odpalać z rozrusznika po jakimś zdarzeniu? lub po zimie? Czy od nowości tak jest?

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
    Kymco NewDink 200i
    VAJPER07
    Użytkownik

skuter stał w domu w ciepłym stało sie teraz nie dawno że nie chce palić z rozrusznika mam przejechane już 6300 kilometrów i zawory sa nie regulowane

Maniek_smolarek
    Użytkownik

To zacznij od zaworów 😉 górny na 0,05mm dolny tyle samo jeśli to seria 😉 możesz nawet dolny ustawić na 0,06mm 😉
    To podstawa 😉 A z kopniaka odpala za pierwszym?

I zrób test. odpal z kopniaka, rozgrzej go a potem wyłącz i spróbuj włącz z kick startera

Kymco NewDink 200i
    VAJPER07
    Użytkownik

tak za pierwszym odpala z kopniaka

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie