problem z zippem Quantum

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp problem z zippem Quantum

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe snajki30 snajki30 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

slawekxxx
    Użytkownik

witam,mam problem.gdy odpalam skuter ze startera to mi sie wszystko rozlacza.gdy jade to tez mi sie wylacza tj licznik bo mam cyfrowy i wszystko co jest na desce.pierwsza mysl to ze akumulator siadl ale podczas jazdy to powinien sie naladowac ale podczas jazdy gdy mi sie to rozlacza to alarm mi wyje.na desce mi wszystko wariuje raz sie wlacza zaraz wylacza i tak w kółko.wskaznik od poziomu naladowania akumulatora raz pokazuje ze jest w pelni naladowany a raz ze rozladowany i tak ciagle sie zmienia.ktos mi pomoze rozwiazac ten problem?

Zdjęcie profilowe Sertive
    Sertive
    Użytkownik

Po pierwsze sprawdź bezpieczniki. Potem przewody czy nie ma gdzieś przebicia/zwarcia, masę czy jest podłączona. Jak to nie pomoże to sprawdź alternator czy jest odpowiednie ładowanie akumulatora.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

slawekxxx
    Użytkownik

bezpiecznik napewno jest dobry bo wymienilem i dalej tak samo.do pracy jechalem bylo wszystko ok.pozniej odpalam i zaczelo sie wszystko wylaczac.z tego co wiem to bez akumulatora jak chodzi skuter to powinno sie wszystko swiecic.rozrusznik mi normalnie odpalal na akumulator.moze to wina stacyjki lub tablicy.tam moze jakies zwarcie jest?

slawekxxx
    Użytkownik

rozumiem zeby deszcz padal to moglo dostac gdzies tam wilgoci ale bylo suchutko to ja nie wiem czemu tak sie dzieje?

slawekxxx
    Użytkownik

to wyglada jakby akumulator nie ladowal

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Hubcio005
    Hubcio005
    Użytkownik

moze akumulator albo jakieś zwarcie ma

HEHE

slawekxxx
    Użytkownik

tyle to ja sam wiem

Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Odłącz alarm i wtedy sprawdź jak jeździ.

slawekxxx
    Użytkownik

tylko jak odlaczyc alarm?nawet jak jest skuter wylaczony to czasami pika alarm tak samo jak zawsze skuter wylaczalem to tak pikal

slawekxxx
    Użytkownik

jak odłączyc alarm?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie