Problem z skuterem sam jedzie

• Ten temat ma 7 odpowiedzi, 4 odpowiedzi, a ostatnio został zaktualizowany 5 years temu przez freeride.
Oglądasz 7 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #295042 Odpowiedz
      freeride
      Członek

Witam przez te mrozy coś się stało z moim skuterem mianowicie zauważyłem że manetka nie wraca gdy stał na mrozie w nieogrzewanym miejscu no i nie odpalał wiec wstawiłem go do ciepłego miejsca gdy wyjechałem nim rano wszystko było ok odpalił i manetka dobrze chodziła i nagle w pewnym momencie puściłem manetkę aby zwolnić a skuter sam jechał sam sobie dodawał gazu mimo że manetka była w punkcie 0 bo sam później w dzień musiałem ją przekręcać i na końcu gdy wracałem hamowałem stacyjką włączając i wyłączając silnik

Prawdziwy kierowca to ktoś kto nie pali gumy na prostej lecz taki co dodaje gazu tam gdzie inni wymiękają
    • #295044 Odpowiedz
      freeride
      Członek

Możliwe że ten mróz który nas nawiedził w tym tygodniu mógł się do tego przyczynić ?

Prawdziwy kierowca to ktoś kto nie pali gumy na prostej lecz taki co dodaje gazu tam gdzie inni wymiękają
      REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

• #295046 Odpowiedz
      Berg
      Participant

Oczywiście że tak. Możliwe że zamarzła Ci np. linka. Manetkę cofnąłeś, ale linka nie wróciła. Takie są przyjemności w zimie 🙂

Kymco Downtown 125i
    • #295048 Odpowiedz
      freeride
      Członek

możliwe dzięki 🙂

• #295049 Odpowiedz
      eadem
      Participant

Nawiązując do podpisu „Prawdziwy kierowca to ktoś kto nie pali gumy na prostej lecz taki co dodaje gazu tam gdzie inni wymiękają” można powiedzieć, że dodajesz gazu tam gdzie inni wymiękają 😛

• #295057 Odpowiedz
      freeride
      Członek

prawie ciągle dodaje gazu tylko przed wyjazdem z ciepłego miejsca mam spokój przez 5 km 😀

• #295228 Odpowiedz
      Mateusz Olszak
      Członek

Linka przymarza, popsikaj wd40 dodatkowo do pancerza oraz na sprężynę od przepustnicy przy gaźniku 🙂

• #295317 Odpowiedz
      freeride
      Członek

Problemem okazała sie przymarzająca linka dziękuje i pozdrawiam 🙂

Oglądasz 7 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Problem z skuterem sam jedzie
Twoje dane:

Back to top button