Problem z prędkościomierzem Toros El Diablo

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    lupensu
    Użytkownik
    • 4
    • 21Postów:

Witam. Mam problem z prędkościomierzem w Toros El Diablo. Nie pokazuje mi ile jade i nie nabija km. Bylem w serwisie ale czekam juz na odp 2 tyg i nic. Nie chce mi sie juz czekac więc chyba chce to zrobic samemu. Tylko sie na tym nie znam i proszę o pomoc co dokładnie zrobić. Szukałem podobnego tematu ale nie umiem znaleść. Linka raczej ok, więc domyślam sie że to slimak, tylko jak go naprawić, proszę o instrukcje krok po kroku.

Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Linka chyba OK? Sprawdź ją na pewno, nie na chyba. Jak wyjdzie Ci cała z oplotu to jest ok. Mogła się również od zegarów odkręcić lub od ślimaka na tyle, że nie ‘łapie’.
    Jeśli ślimak to po prostu go wymień. To tanie rzeczy.

lupensu
    Użytkownik
    • 4
    • 21Postów:

jak sprawdzić tą linke ?

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

wykręć ją i sprawdź czy nie jest ukręcona.

Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Ściągasz przy ślimaku i w środku linki masz metalową spiralkę/drucik, musisz ją całą ze środka wyjąć, po prostu ją wyciągnij. oba końca muszą być zakończone podobnie, kwadratowo lub jakoś tam, jak drugi koniec będziesz miał urwany to zauważysz.

lupensu
    Użytkownik
    • 4
    • 21Postów:

spróbuje 🙂

lupensu
    Użytkownik
    • 4
    • 21Postów:

a ona nie jest zaczepiona jak w rowerach ? bo sie nie znam, odkrecic ja od kola i od zegarów tak ?

lupensu
    Użytkownik
    • 4
    • 21Postów:

odkręciłem od ślimaka i mam cale zabudowane, nie da sie wyciagnac, w srodku jest koniec druta z wnęką, w slimaku jest blacha która wchodzi w ten drucik. co dalej ?

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

wyjmij linkę z pancerza i zobaczysz czy jest cała. jak jest ok to znaczy że winny jest najprawdopodobniej ślimak

lupensu
    Użytkownik
    • 4
    • 21Postów:

wyciagłem i jest cala, na jednej koncówce jest to wesjcie do slimaka na drugiej nie ma nic, na tej co do prędkosciomierza idzie

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

oj Panowie, Panowie…
    Odkręcasz przednie koło. Koło ci wyjeżdża, wyjmujesz bęben. W bębnie są 2 blaszki, które muszą stać w pionie. Wygięły Ci się one. Musisz kombinerkami wyprostować, założyć bęben, koło włożyć i będzie działać. Robota na 10 minut.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button