Problem z pierścieniami

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #678328 Reply
    Bartek Gaj
    Uczestnik
    • 3
    • 9Postów:

hej,mam problem z piersieniami.mam pierscien czarny kwadrat i srebny stozkowy . jaki pierscien do dolnego rowka <u>tłoka</u> a który do gornego? patrzylem na necie i kwadrat powinien isc do góry a na dół srebny tylko ze u mnie nie czarny jest za duzy i nie moze wejsc w rowek a jak dam odwrotnie to wszytko git wchodzi . pomocy

#678329 Reply
    Szumek811
    Uczestnik
    • 18
    • 1 076Postów:

O jakim pojeździe mowa ? Może wada fabryczna tłoka ?

#678330 Reply
    Bartek Gaj
    Uczestnik
    • 3
    • 9Postów:
    #678332 Reply
    Szumek811
    Uczestnik
    • 18
    • 1 076Postów:

Ten pierścien w ogóle nie wchodzi do rowka czy po włożeniu wystaje ?

#678339 Reply
    Bartek Gaj
    Uczestnik
    • 3
    • 9Postów:

przy nasunieciu na ten rowek i nacisnieciu powinien sie chowac w tym rowku ale nie chowa sie jakby cos go blokowało

#678341 Reply
    Szumek811
    Uczestnik
    • 18
    • 1 076Postów:

Po pierwsze jeżeli cylinder używany jakiś czas to nie kupuje się tłoka nominalnego tylko z delikatnym nadwymiarem bo cylinder się ściera i zamki mogą się nie zamykać a po drugie kup jakiś porządniejszy tłok. W tym chińczykom mogła się ręka ześlizgnąć i wyszło, że pierścień nie pasuje. To co kupiłeś to plastelina

#678343 Reply
    Bartek Gaj
    Uczestnik
    • 3
    • 9Postów:

dzieki za pomoc

#678344 Reply
    Szumek811
    Uczestnik
    • 18
    • 1 076Postów:

Wymieniasz tłok z cylindrem czy sam tłok ? Jeżeli sam tłok to zrób to porządnie, oddaj cylinder do szlifowania i niech Ci od razu dopasują tłok Meteora, Airsala lub inny porządny. Nalatasz sporo kilometrów i będziesz zadowolony, wymiana samego tłoka z pierścieniami da Ci efekt na chwilę.

#678381 Reply
    J23
    Uczestnik
    • 2
    • 412Postów:

W niektórych dwusuwach pierścienie maja kształt trapezowy i pasują do rowka tłoka tylko w jednym położeniu. Jeśli po montażu pierścień nie chowa się w rowku tłoka, to należy go zdjąć i po prostu zamontować druga stroną (góra-dół pierścienia).

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Problem z pierścieniami
Twoje informacje:

Back to top button