Problem z odpaleniem Peugeot Ludix

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z odpaleniem Peugeot Ludix

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe holek44 holek44 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pisze w imieniu kolegi z osiedla.
    A więc kolega ma skuter 2-sówa Peugeot Ludix, i są z nim problemy z odpaleniem. Rozrusznik kręci. Niestety nie da rady go odpalić nawet z kopa. Po 50 kopnięciach czasem odpala, a jak odpala to często się zdarza, że po dodaniu gazu gaśnie. Właśnie miałem z kolegą jechać na wycieczkę do sklepu, ale nie da rady jego skuta odpalić. Już chyba z 30 razy kopneliśmy i nic. Raz mu zaskoczył, ale zgasł po chwili.
    Jak to gówno jego naprawić? Napiszcie bo nudzi mi się, a chce se z nim pośmigać.

Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Niech sprawdzi kompresje lub wyreguluje gaznik

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe zipptopss
    zipptopss
    Użytkownik

świece niech zobaczy.

—————————————
    Pozdrawiam wszystkich fanów 2 kółek i silnika:)

Nr gg:34623657:) Pisać

Zdjęcie profilowe holek44
    holek44
    Użytkownik

witam, mam podobny problem-motorek stał 5 lat pod chmurką, wyczyściłem bak, gaźnik, poskręcałem, nowa świeca, nowe paliwo itp. ale ani drgnie, raz odpalił i po 5 sekundach zdechł i teraz kaplica. Iskra jest-pewnie paliwo nie dochodzi-nie ma zwykłego kranika tylko ta membrana cholerna. Ma ktoś koncepcje co jeszcze sprawdzić? Filtr powietrza nierozbieralny, wyprałem go domowym sposobem, osuszyłem. Jak plakiem mu psikne odpali znowu na 5 sekund potem kaplica…

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie