Problem z obrotami !!! Pomocy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem z obrotami !!! Pomocy

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ZenekPe ZenekPe 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #122706 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ZenekPe
    ZenekPe
    Użytkownik

Siemka.
    Mam taki problem, otóż gdy jadę prostą drogą skuter ładnie wkręca się na obroty i leci 80-90 km/h a gdy wjeżdżam pod górkę skuter nagle spada z obrotów i po kilku sekundach dalej wchodzi na obroty i po 50-100 metrach dalej spada i tak w kółko ;/. Co może być przyczyną tego ?
    Skuter to:
    Peugeot zenith 2t 96r wszystkie części seryjne oprócz cylka był zmieniany na alu

#122728 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #122743 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Mi to wygląda na za nisko ustawiony zaworek, pływak w gaźniku nie otwiera go na czas przy takim przechyleniu.

#122764 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ZenekPe
    ZenekPe
    Użytkownik

Cylek jest napewno dobrze dotarty, przez 500km wg zaleceń producenta.
    przełożenie jest seryjne nie pamiętaj jak to wyglądało do końca w każdym bądż razie tam powinno być ok 🙂 olej zmieniam co sezon
    A z tym pływakiem możesz troszkę jaśniej ? bo nie do końca rozumiem ocb
    Szczerze mówiąc jestem zielony w tych sprawach 😛

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z obrotami !!! Pomocy
Informacje o Tobie: