Problem z nieodbijajacym hamulcem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z nieodbijajacym hamulcem

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe IncaStreet IncaStreet 9 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sousek
    Sousek
    Użytkownik

Witam was po dłuuugiej przerwie. Mam pewien bardzo stary skuter – Yamaha Active 50 i z nim jest malusi problem, chodzi ślicznie ale jednym z problemów jest to, że przedni hamulec nie odbija. Z przodu nie ma tarczy, linka była smarowana, nigdzie nie chaczy, wszystko dokręcałem. Może wiecie co może być przyczyną. Osobiście podejrzewam, że klocki do wymiany albo zacisk. Pozdrawiam i licze na waszą pomoc.

Zdjęcie profilowe lechoo
    lechoo
    Użytkownik

Jeżeli piszesz , że nie masz tarczy to nie masz zacisku i klocków hamulcowych tylko szczęki więc musisz sprawdzić czy nie dostała się woda do bębna i nie trzyma coś szczęk lub nie pękła któraś ze sprężyn w szczękach.

Lechoo yamaha neos

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Spróbuj zdemontować szczęki,wyczyścić i delikatnie nasmarować rozpieraki.
    http://moto.allegro.pl/kolo-simson-beben-simson-hamulec-simson-szczeki-i1249215207.html

Budowa powinna być podobna.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

U mnie nie odbija z przodu ale tylko jeden klocek. Mam tarczę. Jak sądzicie – czy wystarczy tylko zdjąć, rozebrać i przeczyścić?

Zdjęcie profilowe IncaStreet
    IncaStreet
    Użytkownik

Miałem to samo po wymianie , brudu się dostało i nie odbijają bo brut blokuje.

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=121795<&lt; Zarabiasz nic nie robiąc Gorąco Polecam

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie