Problem z nieodbijajacym hamulcem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Sousek
    Użytkownik

Witam was po dłuuugiej przerwie. Mam pewien bardzo stary skuter – Yamaha Active 50 i z nim jest malusi problem, chodzi ślicznie ale jednym z problemów jest to, że przedni hamulec nie odbija. Z przodu nie ma tarczy, linka była smarowana, nigdzie nie chaczy, wszystko dokręcałem. Może wiecie co może być przyczyną. Osobiście podejrzewam, że klocki do wymiany albo zacisk. Pozdrawiam i licze na waszą pomoc.

lechoo
    Użytkownik

Jeżeli piszesz , że nie masz tarczy to nie masz zacisku i klocków hamulcowych tylko szczęki więc musisz sprawdzić czy nie dostała się woda do bębna i nie trzyma coś szczęk lub nie pękła któraś ze sprężyn w szczękach.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Nieaktywny

Spróbuj zdemontować szczęki,wyczyścić i delikatnie nasmarować rozpieraki.
    http://moto.allegro.pl/kolo-simson-beben-simson-hamulec-simson-szczeki-i1249215207.html

Budowa powinna być podobna.

Kisiu1981
    Użytkownik

U mnie nie odbija z przodu ale tylko jeden klocek. Mam tarczę. Jak sądzicie – czy wystarczy tylko zdjąć, rozebrać i przeczyścić?

IncaStreet
    Użytkownik

Miałem to samo po wymianie , brudu się dostało i nie odbijają bo brut blokuje.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button