Problem z nieodbijajacym hamulcem

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #15206
  Sousek
  Użytkownik
  • Postów: 145

  Witam was po dłuuugiej przerwie. Mam pewien bardzo stary skuter – Yamaha Active 50 i z nim jest malusi problem, chodzi ślicznie ale jednym z problemów jest to, że przedni hamulec nie odbija. Z przodu nie ma tarczy, linka była smarowana, nigdzie nie chaczy, wszystko dokręcałem. Może wiecie co może być przyczyną. Osobiście podejrzewam, że klocki do wymiany albo zacisk. Pozdrawiam i licze na waszą pomoc.

  #15221
  lechoo
  Użytkownik
  • Postów: 59

  Jeżeli piszesz , że nie masz tarczy to nie masz zacisku i klocków hamulcowych tylko szczęki więc musisz sprawdzić czy nie dostała się woda do bębna i nie trzyma coś szczęk lub nie pękła któraś ze sprężyn w szczękach.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #15237
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 307

  Spróbuj zdemontować szczęki,wyczyścić i delikatnie nasmarować rozpieraki.
  http://moto.allegro.pl/kolo-simson-beben-simson-hamulec-simson-szczeki-i1249215207.html

  Budowa powinna być podobna.

  #16317
  Kisiu1981
  Użytkownik
  • Postów: 4 647

  U mnie nie odbija z przodu ale tylko jeden klocek. Mam tarczę. Jak sądzicie – czy wystarczy tylko zdjąć, rozebrać i przeczyścić?

  #17698
  IncaStreet
  Użytkownik
  • Postów: 180

  Miałem to samo po wymianie , brudu się dostało i nie odbijają bo brut blokuje.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button