Problem z kmx 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Problem z kmx 125

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Johny1282 Johny1282 1 lat, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Johny1282
    Johny1282
    Użytkownik

Witam. Jestem nowy to mój pierwszy temat. Mam problem z moim KMX 125. Co jakiś czas poza miastem przy prędkościach 100-120 nagle traci moc , zwalnia , są odczucia jak by lapał lewe powietrze albo kończyło się paliwo. Wtedy muszę redukować z 6 na 5 chwilę jest dobrze i znowu zwalnia i wtedy z 5 na 4 muszę go pilowac na full żeby jechał. Popuszczam gaz do minimum to chwilę jesy dobrze i Za chwilę znowu. Ciężko to ogólnie opisać bo jest to dosyć dziwne. Nowy filtr powietrza nowy zestaw naprawczy gaźnika. Nie dzieje się to zawsze Ale czasami. Proszę o pomoc.

Janek
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

To nie jest loteria i raczej na oko nic nie zgadniemy 😉 Spróbuj regulować gaznik i sprawdzić szczelność dolotu na początek 😉

Gerard Furmanek

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Johny1282
    Użytkownik

Mam kolegę mechanika i regulowal gaźnik i obejrzał w miarę całe moto i mówi że dziwne. Mam takie objawy rzadko i zawsze na wysokich biegach 5 i 6.

Janek
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

A może gazinik jest gdzieś przytkany ? Jak kolega jest mechanikiem to Ci go elegancko rozłoży i wyczyści 😉. My a przynajmniej ja raczej nic nie poradzimy bo nie mamy tego przed oczmi poza tym jeśli mechanik który wie jak ten moto się zachowuje i wie o co chodzi stwierdza że jest to dziwne to raczej tak nie zgadniemy ☺ ale pisz co i jak może wspólnymi siłami coś wymyślimy 😉

Gerard Furmanek
    Johny1282
    Użytkownik

Gaźnik sprawdzony wszystko w porządku. Dziś też mnie to spotkało. Jechałem na 5 biegu 110 km/h wbilem 6 chwilę jechałem i zaczął zwalniać dosyć szybko.

Janek

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Ale spadają obroty silnika czy obroty są w porządku a maszyna zwalnia ?

Gerard Furmanek
    Johny1282
    Użytkownik

Obroty i całą prędkość dosyć szybko. 110 , 100, 90,80 I muszę redukować i pilowac żeby w ogóle jechał

Janek
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Hmm dziwne to… Już kończą mi się pomysły 😄

Gerard Furmanek
    Zdjęcie profilowe Kolec
    Kolec
    Użytkownik

Moze z filtrem paliwa cos nie tak,moze przeplyw jest w nim zakłócony . Szybciej paliwo z filtra wychodzi,niz do niego wchodzi…moze takie moje przemyslenie na coś Cie naprowadzi…

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 7 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Kolec Kolec.
    Sym Gts 125 Evo 2010r.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 7 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Kolec Kolec.
    Johny1282
    Użytkownik

Ale ja nie mam filtru paliwa. Jeszcze co zauważyłem to prawie na każdym biegu oprócz jedynki przy 7 tyś obrotów łapie dziurę tak jakby na chwilę. Przejdzie 7 tyś i dalej ciągnie normalnie

Janek
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie