problem z kiesunkami

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis problem z kiesunkami

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #158228 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bartek86
    bartek86
    Użytkownik

Witam !
    Mam pytanie ponieważ gdy kupiłem mój skuter ciągle mam problem z migaczami.
    Mój problem polega na tym że jak jadę i włączam migacz do skrętu to nie miga tylko świeci a jak przed odpaleniem skutera włączę kierunkowskaz to jest dobrze tylko przy jeździe tak mam i nie wiem co mam zrobić czy wymienić regulator napięcia czy przerywacz.

Ps. Mój skuter to peugeot vivacity i jak by ktoś wiedział gdzie znajduje się przerywacz oraz regulator napięcia w tym skuterze .

Dzięki i proszę o pomoc …

#158235 Odpowiedź
    bartek86
    Użytkownik

dobra przerywacz zlokalizowany regulator napiecia tez,wszystkie styki przeczyszczone pisprawdzane .myslalem ze juz jest ok ale nie jest gdy pojezdze i tak jakby skuter sie nagrzeje to prawe kierunki nie migaja a lewe tak nie wie nikt co jeszcze moge zrobic prosze o pomoc

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #158236 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

– zobacz czy przełącznik kierunkowskazów podaje prąd na przerywacz dla jednej i drugiej strony (sprawdź przełącznik)
    – zobacz czy kierunki sie zapalają zasilane wprost ze źródła prądu (czy obwody całe i sprawne)
    – zobacz/zmierz jaki prąd idzie z regulatora na obwód stało prądowy (może za duży albo za mały)

– ew. wymień przerywacz

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #158237 Odpowiedź
    bartek86
    Użytkownik

aha zaraz uciekam do piwnicy ale raczej przelacznik dziala na 100procent bo gdy jest wylaczony skuter to kierunki dzialaja. jak jade z kilometr dzialaja a gdy juz nagrzeje sie bardzo to nagle znika jeden i pali sie stale

#158247 Odpowiedź
    bartek86
    Użytkownik

sprawdzone niby ok jest wiec przerywacz do wymiany??????

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#158256 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNO

#158270 Odpowiedź
    bartek86
    Użytkownik

up…………

#158272 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tu nie ma co up. mozliwości są wyczerpane
    lecisz i sprawdzasz to co było wymienione wczesniej

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: problem z kiesunkami
Informacje o Tobie: