Problem z Aprilią SR50 Ditech.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Piaggio, Gilera, Aprilia Problem z Aprilią SR50 Ditech.

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe szef_ff szef_ff 6 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe belonek13
    belonek13
    Użytkownik

Mam taki problem mianowicie jeździłem wczoraj rano na przegląd była piękna pogoda.Potem miałem wyjazd i skuter stał na dworze i niestety zaczął padać deszcz ja nawet nie mogłem go schować bo nie było mnie w domu. Wróciłem do domu i próbowałem go odpalać. To miał duże trudności. I nie miał wcale mocy. Dzisiaj jak próbowałem go odpalić tylko kręci i nie łapie. Pomóżcie.

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Wtrysk jest dobry dopóki nie zacznie się psuć..nie myślałeś o zastąpieniu go gaźnikiem?

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    belonek13
    Użytkownik

Wiesz nawet nie miałem kiedy myśleć bo mam ten skuter od tygodnia. To wtrysk mógł paść?

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Pewnie woda gdzieś doszła, nie koniecznie od razu padł.

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

To wcale nie musi być wina wtrysku. Skoro stał na deszczu to gdzieś coś zamokło. Wysusz dobrze sprzęt i zajrzyj do filtra powietrza czy nie ma tam czasem wody.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    belonek13
    Użytkownik

Filtr powietrza znajduje się nad tą skrzynką z wariatorem i paskiem? Jestem laikiem w tych sprawach wcześniej miałem tylko styczność z wską i komarem.

Kapuchon
    Użytkownik

Tak. Filtr znajduje się w tej czarnej plastikowej puszcze. Po odkręceniu paru śrubek i zdjęciu pokrywy zobaczysz filtr.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    belonek13
    Użytkownik

Filtr był lekko wilgotny wysuszyłem go, ale to ciecz co była w środku była tłusta jak olej a nie jak woda.

belonek13
    Użytkownik

A i kolega mi mówił że mógł przerywacz paść czy to prawda? I jeśli tak to gdzie się znajduje?

Kapuchon
    Użytkownik

Z tego co mi wiadomo to w skuterze jest tylko jeden przerywacz i jest to przerywacz kierunkowskazów i nie ma on nic wspólnego z zapłonem silnika. Uznaje się go za uszkodzony gdy kierunkowskazy świecą nie przerwanym światłem.

Ja w Korkach Nie Stoję !
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie