Problem z Agility City 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z Agility City 125

Ten temat zawiera 45 odpowiedzi, ma 14 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Chinol_180 Chinol_180 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 46 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #164683 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe mgrudzien
    mgrudzien
    Użytkownik

W dniu wczorajszym odebrałem swój pierwszy skuter. Nie nacieszyłem się nim długo gdyż po kilku przejechanych kilometrach zgasł i nie odpala 🙁
    Rozrusznik kręci ale nic więcej. Z kopniaka też nic.
    W baku zatankowane pod korek.
    Znajomy podejrzewał zalanie świecy ale skuter przecież zgasł podczas jazdy. Nie wiem w którym miejscu znajduje się świeca w tym skuterze.
    Poza tym chyba po kilku godzinach świeca by wyschła.

Oglądając skuter od spodu zauważyłem zwisający szary wężyk.
    http://zapodaj.net/47bbeb7e373a8.jpg.html
    Może to jest wężyk do paliwa? Bo chyba nie jakiś spustowy?
    Serwis po przeglądzie zerowym nie podłączył go lub źle podłączył i wypadł?
    Tak sobie gdybam bo nie znam się na tym.
    Pech chciał, że długi weekend w pełni więc do poniedziałku i tak pewnie się nie dowiem co jest przyczyną że skuter nie pali 🙁
    Może ktoś z forum pomorze?

#164684 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Nowy??? Jak nowy to oddaj na gwarancję!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #164686 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Roman89
    Roman89
    Użytkownik

morze odczepił Ci się jakiś kabelek

#164693 Odpowiedź
    mgrudzien
    Użytkownik

Oczywiście, że nowy. Ostatnia sztuka z 2013 roku.
    Z gwarancji skorzystam ale tak jak pisałem ze względu na długi weekend muszę poczekać do poniedziałku. Niesmak jest bo jeździłem tylko pierwszego dnia – kilka kilometrów od wyjechania z salonu a potem to już niestety kolejne kilometry pchania do domu (salon czynny był tylko do 18-tej więc nie mogłem już tam wracać). Liczyłem, że jak nie kupuje „chińczyka” z marketu to takie sytuacje nie będą miały miejsca…
    Być może jest to jakaś błahostka?

#164695 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Andy
    Andy
    Użytkownik

Cześć
    Też mam City, tylko 50 2t. Ten wężyk to przelew, też go mam, on tak powinien zwisać. Wszystko w porządku. Dlaczego zgasł trudno powiedzieć, ja mam dwusuwa, więc inna para kaloszy, lecz potwierdzam skuter wnerwiający, mnóstwo awarii, chociaż nigdy nie stałem w drodze przebieg (1350 km) to wiele rzeczy nie działa prawidłowo, szarpie, brzęczy itp.
    Też się zawiodłem na tym sprzęcie.

Andy

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #164700 Odpowiedź
    mgrudzien
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź.
    Czyli trop z wężykiem nie trafiony.

#164706 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Damork
    Damork
    Użytkownik

O, Warszawa – masz z A-Zet Moto, czy Motohangaru?
    Też mam Agilitkę 125, póki co wszystko gra, w poniedziałek jadę na przegląd po 1000 km:)

Jak to wyglądało, jedziesz, pyk-stoi i ani dudu więcej? Nawet nie próbował załapać? Sprawdź może czy masz dobrze dociśniętą fajkę na świecy. Jeśli tak, to wykręć świecę, załóż fajkę, dotknij świecą do metalowej części silnika i rusz kopniakiem – zobaczysz czy w ogóle jest iskra. Gdyby to był skuter iluś tam letni, z dużym przebiegiem, świeca mogłaby również zmostkować co dałoby identyczny efekt, ale w nówce nie ma czym.

#164764 Odpowiedź
    mgrudzien
    Użytkownik

Tak Warszawa – kupiłem w Motor-Landzie na Wale miedzeszyńskim.
    Wyglądało to tak, że wyjechałem z serwisu kierując się w stronę Pragi.
    Po drodze zahaczyłem najbliższą stację i zatankowałem pod korek. Początek trasy spokojnie starając się zapoznać ze skuterem, chwilami jadąc maksymalnie 70km/h Przy stadionie Narodowym na ul. Zielenieckiej zrobił się koreczek na obu pasach więc zwolniłem i postanowiłem grzecznie poczekać. Nagle obroty spadły i silnik zgasł. Próba ponownego odpalenia nic nie dała więc wepchałem go na chodnik. Potem to już długie pchanie do domku :/
    Po powrocie zacząłem czytać instrukcje ale jest bardzo mizerna. Jako laik w temacie moto nie za bardzo się orientuje gdzie tu jest ukryta świeca a w instrukcji jest tylko jak wygląda świeca 🙂
    Obecnie nie jestem przy skuterze bo korzystam z kilku dni wolnego a od poniedziałku atakuje motor-land.

#164765 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe shnosnas
    shnosnas
    Użytkownik

I będziesz musiał dopchać skuter znowu do motor landu, albo zapłacić za transport. 🙂 zgodnie z warunkami gwarancji motor-land

#164766 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

kultowe, bezawaryjne,nowiuśkie kymco.. PCHANE? ło matko bosko.
    Bernardzie, JAK TO JEST?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 46 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z Agility City 125
Informacje o Tobie: