Problem po wymianie napędu.

Witam. Przy 6000 obrotów w moto coś trzeszczy jak w załączniku. Jest po wymianie napędu ale jeszcze nie założyłem wszystkich owiewek i teraz pytanie czy ma ktoś pomysł co to może być? Może coś z tym nowym napędem albo może jakaś blaszka rezonuje na tych obrotach. Minimalnie poniżej lub powyżej tych obrotów wszystko jest jak należy. Próbowałem zlokalizować gdzie ale ciężko jest dokładnie stwierdzić jednakże wydaje mi się że jest to okolica przedniej zębatki. Moto to yamaha yzf r125.

http://hostuje.net/file.php?id=7cd8b0f8f9f20d5188d9e899cf30b163&fbclid=IwAR1QDoy4D3hoFW4HWwx8aTttI0Okandm98hYysqJauOz1mYvFh6YgOE7wr8

Domyślam się, że wcześniej dźwięku nie było. Trzeba wykluczyć wszelkiego rodzaju mocowania dla osłon zewnętrznych. Czasami, żeby otwory pod owiewki się zgrywały to ktoś popuszcza mocowania (uchwyty), czego następstwem może być pojawianie się tego dźwięku.

Jeżeli wykluczysz powyższe to szukaj w okolicy napędu. Sprawdź, czy przednie koło zębate ma jakikolwiek luz. Jeżeli ma to rozkręć go na 6000 obr./min i ją dociśnij - zobaczysz, czy dźwięk zniknie. Sprawdź mocowanie tylnego koła zębatego do zabieraka, bo zapewne to rozkręcałeś.

Analogicznie postępujesz z każdą kolejną częścią, którą ruszałeś.