Prawo jazdy AM i robienie A1.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Prawo jazdy AM i robienie A1.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dekuba33
    dekuba33
    Użytkownik

Witam! Posiadam prawo jazdy kat am. Chciałbym zrobić a1. I teraz takie pytanie… Czy będę musiał jeszcze raz zdawać te całe testy?

Zdjęcie profilowe Damork
    Damork
    Użytkownik

Oczywiście że tak. No chyba że AM robiłeś dopiero co, nie pamiętam ile teoria jest ważna, ale jakoś tak niezbyt długo. Dorabiałem A do B i też musiałem wszystko zdawać.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Teoria jest ważna przez pół roku, ale nie jest obowiązująca na wszelkie kategorie. Poza tym co to za problem? AM zdałeś to przepisy znasz, powinieneś drugi raz bez problemu zaliczyć ten teścik.

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
    Zdjęcie profilowe dekuba33
    dekuba33
    Użytkownik

Dobra.. Myślę że problemu nie będzie ;_) nie robił bym a1 tylko chciałem kupić tzr a jak na 180 cm jest trochę mała.. I zakochałem się w nsr 😉

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Po co Ci A1? Nie lepiej poczekać i zrobić pełną A? 2 razy zdawać egzamin, jest sens?

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie